GalantWeb

Baterka

Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
očistil jsem víčko nádržky, která byla Úplně prázdná a objevil jsem "coolant", tak jsem tam dolil vodu :D... auto pochází z dražby na finančáku (vyhodná koupě :mellow: ), kde stálo asi pěkně dlouho, a tak to tak postupně procházím, abych něco nezapinkal, ale jestli je všechno popsané jako to víčko, tak se snad někam dopracuju :D...už jsem objevil a zkontroloval olej do posilovače, ještě chci alespon brzdovku zkouknout :mellow:...filtry příjdou na řadu posléze :D  díkes za pomoc  
95" 1,8 16V GLSi


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Citovat
:D workshop manual už mám objednaný ze shopu a  v návodu k obsluze jsem ve zbylých stránkách očekával alespon zevrubný popis kde co je :D
chlapi, já jsem fakt jenom spotřební řidič a vůbec tomu nerozumím, ale rád se vzdělávám... :D když otevřu kapotu mojí staré astry 1,7d, tak se orientuju, ale ted u japonca jsem Úplně marný  :D
No ale pokud mas galanta z 95 tak sis objednal manula na 97-03...
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
no předpokládám, že základ bude stejný...já nebudu nic opravovat, jenom chci mít jakýsi přehled :mellow:  
95" 1,8 16V GLSi


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jen s mírným detailem, že 1997-  se dělaly minimálně dvoulitry a ty motory jsou  zrcadlově otočený


Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
no a jde teda někde sehnat workshop manual na 95" ?
95" 1,8 16V GLSi


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no myslím že pokud neumíš anglicky a nehodláš se v autě vrtat, tak workshop manual nepotřebuješ.

tenhle manuál je spíš pro servisy. je tam rozkresleno jak je co a z čeho poskládáno, popisy funkcí a nastavování. a vše je anglicky  


Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
o.k.  :D  zkusím se raději  poohlídnout po nějakém mechanikovi v ostravě... :D
díkes za trpělivost a někdy u věcnější debaty ahoj... :D  
95" 1,8 16V GLSi


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Citovat
Manulal bude doskenovanej do 14 nebyl cas....chybi tam par stranek..To xor: ja mysle ze tady http://aarc.epnet.com/application/9315/9315.htm je to samy jako si daval odkaz ne???

 Cau Dashi, je to jinej manual, v tom pozdejsim je lip rozkreslena elektrika a serizovani.
Galant 1,8 85kW r.95