GalantWeb

Kdo z nás co děláme .... HOBBY a PROFESE...

Offline Ghost Buster


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jenom sny nestačí....po čase Tě to začne žrát že sis nešetřil a po pětatřícítce Tě to bude srát ... věř mi .... udělal sem stejnou chybu ale nikdy néjni pozdě.... :-D ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
uvidíme co bude původně sem chtěl do svých 22 mít evolutiona teď sem to posunul na 25 ale hádám že ho asi ani za 20 let mít nebudu ale jako náhražku bych právě rád svého bývalého dynamica........ :'(
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
uvidíme co bude původně sem chtěl do svých 22 mít evolutiona teď sem to posunul na 25 ale hádám že ho asi ani za 20 let mít nebudu ale jako náhražku bych právě rád svého bývalého dynamica........ :'(


 kruče po kručku .... to chce .. a nebo když to chceš hned...( taky nerad čekám) tak musíš mít někoho a nebo poprosit banku ..... :-D ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
hmmmmmm viděl jsem celkem ,,vymazleného" evolutiona dokonce v lpg......pro mě ideál  :D :D :D :D :D jenomže banka mi asi těžko dá 400 kolíků.....bych se z toho ojebal pak ....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
hmmmmmm viděl jsem celkem ,,vymazleného" evolutiona dokonce v lpg......pro mě ideál  :D :D :D :D :D jenomže banka mi asi těžko dá 400 kolíků.....bych se z toho ojebal pak ....

no platil bys pak 2x tolik .. což je většina pujček....jde o to co doložíš za přijmy... atd....
ale 400 je dost maximum do čeho bych šel je tak 200 litru...a je lapší něco položit na dřevo pak na to koukaj jinak...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline LivArt

trucker: jestli to byl ten na sautu, tak měl zhruba o 200k km víc najeto, než bylo na budíku... Tuším že to někdo psal na mitsuklubu.


Offline BlackJack

400.000Kč jako půjčka a ještě na auto je docela hardcore, pokud nic nepoložíš na prkno. Samozřejmě záleží na finančním příjmu že yo  :angel:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no ještě jsem tady na sk zkoušel hrát loto....sice sem něco vyhrál ale byla to asi 1/4 z toho co jsem prosázel :D

takže jinak nevím kde reálně na to nahrabat....a v dnešní době.....se už asi nebudu bránit nepoctivosti :angel:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rafik

takže jinak nevím kde reálně na to nahrabat....a v dnešní době.....se už asi nebudu bránit nepoctivosti :angel:

to jsou teda pěkně blbé kecy.. když na to nemáš, nekupuj si to. Nic proti..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
neboj ...to byla jen ironická poznámka k dnešní době.....jsem spokojený s galantem a budu vděčný když si jednou koupím žraloka.....moc se mi líbí dřevo v autě....ale zase 2,5 kdo to má živit pokud to teda zrovna nebude lpg  :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rafik

Kolik najezdíš měsíčně km?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no.....to je dle toho kolik je peněz.....jsme rodina a auto tak i funguje....ale momentálně kolem 300 měsíčně.....poněvadž nejsem doma já :D ale kdybych to měl v lpg vzal bych si mišáčka sebou do práce......abych si po těžké robotě pohodlně odpočinul.... :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rafik

Ani kdyby jsi najezdil 300km týdně, tak se ti to pořád nevyplatí. Je to málo.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jako že lpg se mi nevyplatí??? nevím teď přesně co myslíš...... :undecided:

jinak todlencto tím bych se rád vozil.....

http://otomoto.pl/mitsubishi-diamante-nowa-instalacja-gazowa-C19072549.html

a nebo tohle

http://otomoto.pl/mitsubishi-sigma-3-0-v6-12v-i-24v-C16918899.html jak jsem asi pochopil tak to má i lpg....otázkou je, co by stálo to sem dotáhnout a uschopnit nevíte někdo jak????
« Poslední změna: 15.07.2011 - 21:38:16 od trucker »
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rafik

Pokud by jsi uvažoval o přestavbě na LPG, tak se to při tolika km nevyplatí. Jinak kdybys kupoval auto s LPG, tak to je něco jiného. Já teď projezdím 4-6tis Kč měsíčně (děs), tak u mě je ta přestavba tutovka. Jen musím dát nejdřív dokupy auto.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jo táááák tak jasně zástavba se mi nevyplatí já uvažuju o autě v řádu pár tisíc s lpg......jak říkám byl tam žralok s lpg a borec mi psal že mi ho nechá i za 15 ale bylo prasklý přední sklo takové 3 snítka tam byly to by mě nesralo jen mě sralo že zrovna v tě době nebyly love.....být to o 3 měsíce dřív.....

ale jak sem psal víš ta černá sigma.....dost se mi líbí....a to co si to spápne by mě tak nesralo když to má lpg  :mellow:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Zdoter

a to co si to spápne by mě tak nesralo když to má lpg  :mellow:
plyn je dobra vec (sam ho mam taky) ale kdyz Ti to bude brat 15+l tak Te to taky bude stvat,pokud mas trosku hloubeji do kapsy  :mellow:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no sice jo ale zase jezdím ,,jakoby" za 8l benzínu....akorát že s třílitříkem  ^_^

a koukal jsem na allegro na sigmu a zkusil jsem i diamante a našlo to.......mít 120 klacků jdu do něj......vypadá to aspoň pro mě jako limuzína a to pro mě luxusní.....kde se hrabe nějaká tuctovka bmw nebo méďa.....a byly tam i sigmy dokonce hodně s lpg a ceny kolem 1000e ale nevím co za problémy by dělaly český birokratický úřady no.....
« Poslední změna: 16.07.2011 - 19:36:43 od trucker »
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline zexell

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 45
  • Mitsubishi LEGNUM VR-4 Type S
Neco o me. Je mi 36 let jsem rodak z olomouce a ted bydlim uz 22 let kousek od frankfurtu nad mohanem . Pracuju jako mistr v autosalonu KIA, CHEVROLET  . Moje zaliby jsou : Mitsubishi ,moji dva dobrmani (kteri stoji nejvic casu) a zase Mitsubishi . Hudba jednoznacne DJ Tiesto a vse co je timto smerem ale nepohrdnu ani Rockem a HipHopem .