GalantWeb

Kdo z nás co děláme .... HOBBY a PROFESE...

Offline Drak

vyklop to nebo přijde zlej a ještě zlejší policajt :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Tak koukám že nejsem jedinej , kterej trefuje sloupy prostředkem čumáku . :-D :mellow: :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

.... a co sem měla dělat,když sem seděla v automatu a jestě na opačné straně..?! Zazmatkovala jsem no,to se stane když hledáš pedál který tam není .

Jeste ze ty motorky nemaj riditka na jiny strane coz :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Na co že jste se to ptali ,... ? :-D 
Už jich mám na kontě .... 5 ... ale spíš 4 to 5té zase byl kolega co mě kokl do kufru :-D Ovšem tady se to bere jinak,... auto můžu použít jako beranidlo k zastavení pronásledovaného... :-D Akorát na poprvé , jsem trefila .... už nevím co to bylo prý to byl koš na rohu... -_-
Dobso...


Offline LivArt

...ale to ještě neznamená, že musíš zrušit každý auto, který ti svěří.  ^_^

Na motorce pustí majáky a pak strany silnice neřeší...  ^_^


Offline Drak

jestli to byl koš, tak do něj před tím musel někdo vylejt beton :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
jestli to byl koš, tak do něj před tím musel někdo vylejt beton :D
Taky byl betonovej, zdobenej...    už není !  Cha !
A jestli zjistím že jste se na mě dnes domluvili tak si mě nepřejte... :-D
Jinak né každé auto dopadlo tak hrozně jako to první... už to většinou odnášejí blatníky a nárazník.. od vytlačování -_-
« Poslední změna: 10.12.2012 - 19:49:36 od Dobsonie »
Dobso...


Offline Drak

Jinak né každé auto dopadlo tak hrozně jako to první... už to většinou odnášejí blatníky a nárazník.. od vytlačování -_-
Některý dopadly ještě hůř :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
no.... obléknu se , vemu si (obuch :-D ) a jdu zase něco zničit ... Musím jet dřív protože musím do výstrojáku pro nové kalhoty , včerejší den byl doslova den blbec ,.. tak jsem si musela vzít kraťasy :-D :-D  nééé že to vykecáte !!
Dobso...


Offline LivArt

K vám do Austrálie ještě nedošel ten vynález "plácačka", že auta zastavujete vytlačováním?  ^_^


Offline Drak

sis roztrhala kalhoty, když jsi lezla přes plot :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
sis roztrhala kalhoty, když jsi lezla přes plot :D
Jo... něco takového :-D  A plácačky tu máme jen na mouchy... protože když někdo nezastaví tak bud , střílíme na gumy , a nebo drcnem autem :-D
Dobso...


Offline Drak

servis policejníh aut musí být slušnej business :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline LivArt


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Náhodou.... na svého EVIka jsem opatrná , za volantem sedím jen já,má maximální pěči a jen ty nejlepší součástky ... no jo .. už je tak trochu adoptovanej :-D

Tady to nefunguje jako v ČR. že se v jednom autě střídá 100 lidí.. Každej má napsaný své auto a zodpovídá za něj -_-  :-D
Dobso...


Offline LivArt

A co se teda stane, když ho někde rozesměje? Dostane bu-bu-bu nebo to prostě opraví a jezdí se dál?  ^_^


Offline Berzelius

Tak to máte celkem dobrý, to tady se tak většínou chovaj prachatí a vlivní zlosyni, kteří si myslí že můžou vše a kdybys ho skoušela zastavit vašima způsobama tak seš bez práce a možná za mřížema,nehledě na to že třeba před tím srazil ženskou na přechodě :-D


Offline Drak

A co se teda stane, když ho někde rozesměje? Dostane bu-bu-bu nebo to prostě opraví a jezdí se dál?  ^_^
jak vidíš, když někdo rozesměje pixlu, tak vyfasuje evo X :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
LivArt : tak trochu, musí se sepsat dost vyčerpávající protokol o nehodě který píše řidič a spolujezdec sám , a musí se schodovat ... Ono ale stejně je to jen formalita,pokud máš nějaké výsledky a hodnocení.... tak se (obrazně) nad tím jen mávne rukou :-D

Berzelius : O politických praktikách v ČR vím své, byli časy kdy jsem si taky párkrát naběhla, naštěstí tady to tak nefunguje.. jakmile politik nebo jakákoliv vlivná osoba udělá (botu) tak bud rezignuje a nebo prostě platí... Navíc nejhezčí tady na tom je , že pokud máš problém , tak se za tebe postaví i lidi kteří tě pomalu ani neznají... už mám taky ověřeno ! Jen tam v ČR se až na hodně málo vyjímek každej otočí zády a kreje si vlastní prdel !!! -_-

Drak : Víš ty vůbec jak dlouho mě trvalo než jsem je uprosila abych dostala auto který (jede a nestojí za hovno !) a odpovídá mému " charakteru ".... :-D  ..... Asi 10 minut... :-D  +/- dalších 20 minut než ho přivezli, zkontrolovalo se,sepsalo se ... a bylo moje  CHA CHáá !!!! byl to tenkrát nádherný den .
« Poslední změna: 11.12.2012 - 14:46:50 od Dobsonie »
Dobso...


Offline LivArt

Dobsonie: a tvůj protokol vypadal nějak jako "najednou se tam objevil koš"?  ^_^