GalantWeb

Poťahy na sedačky

Offline jofo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Zdravím, potreboval by som zistiť, či je niekde možné dostať autopoťahy na žraloka. Nikde ich totiž na toto auto nemôžem nájsť. Poprípade ktoré auto má podobné sedačky, z ktorých poťahy by pasovali aj na žraloka..?


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Zdravím, potreboval by som zistiť, či je niekde možné dostať autopoťahy na žraloka. Nikde ich totiž na toto auto nemôžem nájsť. Poprípade ktoré auto má podobné sedačky, z ktorých poťahy by pasovali aj na žraloka..?

 Na aukru má frajer shop ... objednával sem na kamardovu jeepku chtěl tam vyšít blbosti....jeep V8 WJ a takový doplňky a nevypadá to blbě...a když mu napíšeš přesnej typ auta a rok výroby ... nebídne Ti je ... já mám na jeepce atyp vzadu a poslal mi je přesně na míru seděj tam jak vyšitý i s opěrkama... ale bacha na materiál...nabízená polokuže nemá s kuží nic společnýho ty sem vracel...látkový prodyšný jsou luxus.. a nedíraj se ( nevošoupou)....nevodřou a hlavně jsou zesílený a dlouhý tkaničky na uvázání který se netrhaj a netřepjej což je taky dobrý....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
A tady sem hledal teď kdybys chtěl něco luxusnějšího... ale taky cena bude někde jinde...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline LivArt

A zas jsi tam nedal odkaz....  ^_^

U univerzálních je jediná nevýhoda, že nejsou přes ty dvě boční opěrky vzadu na sedačkách.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
A zas jsi tam nedal odkaz....  ^_^

U univerzálních je jediná nevýhoda, že nejsou přes ty dvě boční opěrky vzadu na sedačkách.

 jukni na toho poláka... dá se to prej domluvit...jen to poštovný mě nebavilo sem tam sem tam... hnus...chce to pořádně domluvit a až potom si to nechat poslat ...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline jofo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Skúsim to teda dohodnúť s ním a uvidím. Vďaka za rady.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Skúsim to teda dohodnúť s ním a uvidím. Vďaka za rady.

 jen bacha na to abys to nechtěl hned poslat páč budeš platit poštovný několikrát... lepší je dohodnout vše nejdřív písemě...a teprve když Ti to vyhovuje si to nech poslat ... abys neplatil 2-4 poštovný místo jednoho... :-)  téé pak na palici...kilo sem kilo tam kilo sem kilo tam... ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)