GalantWeb

Hlučnosť (odhlučnenie)

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ahojte . Zaujímal by ma váš názor na hlučnosť Galanta v interiéri .  :mellow: Čo si o tom myslíte ? Je hlučný ? Je tichý ? Podla mňa je dosť hlučný . A možno som už zaujatý .  ](-: Nedávno som odstránil všelijaké tie pazvuky z dverí , sedačiek , atd... všetko čo vrzgalo , nevrzga  :angel: . Teraz sa mi zdá hlučné  :-D Nakoľko je v dielni na zdviháku , uvažujem nad tým že ho rozoberiem do šrobky  a niečim ho odhlučním , opravím sedačky(nakoľko je problém zohnať taký istý materiál , rozhodol som sa stred sedačiek dať čierný ) a navoskujem dutiny + spodok(budem sa to snažiť fotiť ) ..... :laugh:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline LivArt

Záleží, s čím srovnáváš.
Třeba oproti 2001 Scénicu v naftě je tichej. Oproti A4 je hlučnější.


Offline Pepe

Jak stárnou silentbloky mezi kastlí a nápravnicema , tak se přenáší víc zvuků do kabiny než v době , kdy měl GALANT najeto 50 000 km.  Pořádnou vrstvou gumoasfaltů pod vozem nic nezkazíš a když to chceš rozebrat , tak si objednej nové silentbloky pod nápravnice . Poté se můžeš pustit do dutin ---- hodně štěstí , času asi budeš mít dost než dorazí homokloub . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Nooo ved toto , kým dorazí  ](-: Mám času dosť.  :roll: . Ono nejde tak ani o to porovnávanie , oproti cliu 3 1,2 16V je uplne tichí  :-D . Ale zdá sa mi nejak hlučný . celkovo . Na tých silentblokoch može byť čosi . Ved už majú svoje roky, je to len guma  :undecided: pomením. Dík Pepe . Asi som prepadol chorobe kamoš mi to vravel ! Pomeníš to , pomeníš hento . Odstrániš vrzi vrzi a nájdeš dačo iné.  ](-: Mňa ten Galant proste baví  :angel:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Pepe

Hlavně musíme dát bacha na moment , kdy GALANTu nebude pomoci . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Hlavně musíme dát bacha na moment , kdy GALANTu nebude pomoci . :angel:
jeho moment bude : až ma nechá niekde na ceste . Toto jediné neodpustím žiadnemu autu!!!  :lipsread: Aj klb mi rozmlelo pri parkovaní!
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji