GalantWeb

Lemy na Galanta

Offline Pepe

« Poslední změna: 11.11.2015 - 14:15:34 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host

homo15

  • Host
pepe to je dobrá náhoda, mě právě dnes dorazily ty lemy  :mellow:  :mellow:


Offline Drak

a dodávaj s těma lemama i ty těsnící barevné gumy?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


homo15

  • Host
nic takového, mám to potom nějak jako utěsnit nebo něco takového ? :P


Offline Drak

Ty jsou mezi lemem a blatnikem jako těsnění a zároveň ten lem dotvarujou.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


homo15

  • Host
né nó ,došli jenom lemy a návod jak se to lepí  :D


Offline Drak

No podle fotky mají právě na tu gumu udělané místo. Tak mě to zajímalo jestli ji taky dodávají.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


homo15

  • Host
jsou tam takové jak kdyby držáky či-co





Offline Pepe

Já mám ve sloupcích vlepené 4 matice M6 a zbytek  po obvodu dolepit . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

na přiložených fotkách jsou původní lemy i s tou gumou po obvodu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


homo15

  • Host
 to jsou přímo tvoje fotky ? já tam nemám ani ty špunty uvidíme jak to pude, ale jinak jsou úplně totožné co se týče tvaru  :D


Offline Drak

ty špunty jsou tam proto, že z výroby mělo auto díry v blatních do kterých se ty špunty zacvakaly a pak to ještě je přilepené oboustranou paskou a chycené šrouby zevnitř blatníku a narazníku.

moje nejsou, jen jsem je kdysi chtěl koupit a od té doby mam jejich fotky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


homo15

  • Host
ty špunty jsou tam proto, že z výroby mělo auto díry v blatních do kterých se ty špunty zacvakaly a pak to ještě je přilepené oboustranou paskou a chycené šrouby zevnitř blatníku a narazníku.

moje nejsou, jen jsem je kdysi chtěl koupit a od té doby mam jejich fotky.

no to bude docela zajímavé, já tam žádné špunty nemám ale předpokládám že je tam normálka nalepím, zitra to zkusím přiložit k autu a uvidím jak to bude pasovat


homo15

  • Host
jinak bez té gumy tam bude fuga  ](-: čím to nahradit, lepidlo mám dobré takže nebude problém, sehnat gumu nastříhat a bude, bez toho by to bylo škaredé


Offline Drak

asi by šla koupit podle rozměru v metráži a pak ji nějak přichytit k lemu. Chce to proměřit
http://www.gumex.cz/silikonove-tvarovky-28998.html#prettyPhoto
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


homo15

  • Host
asi by šla koupit podle rozměru v metráži a pak ji nějak přichytit k lemu. Chce to proměřit
http://www.gumex.cz/silikonove-tvarovky-28998.html#prettyPhoto


guma by se přichytila lepidlem tam jiné řešení není, mi tady něco už vymyslíme, zkusím OBI nebo něco takového  :mellow: , nebo to uděláme tak, aby to dolíhalo úplně    :mellow:


Offline in4mator

Myslel jsem, že auta tuní jenom borci tak do 20 let, ale asi jsem se mýlil :) Nic ve zlém, tady to je ještě decentní, ale třeba dát na G spoiler Alien, to už považuju za prznění. Jak už někdo řekl, nejlepší tuning je, když všechno funguje, a proto jsem dneska vyměnil patice žárovek (jedno světlo na nerovnostech furt blikalo). Navíc jsem překonal rekord v nasazování žárovky, nestopoval jsem to, ale nikdy mně to tak dlouho netrvalo :( Nevíte, proč jsou tam H7 s redukcí na H4, dělal jsem kvůli tomu zmatky v prodejně autodílů. I prodejce se divil, že je to takto řešené...
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
V USA maj 1 parabolový světla s žárovkou podobné naší H4.


homo15

  • Host
Myslel jsem, že auta tuní jenom borci tak do 20 let, ale asi jsem se mýlil :) Nic ve zlém, tady to je ještě decentní, ale třeba dát na G spoiler Alien, to už považuju za prznění. Jak už někdo řekl, nejlepší tuning je, když všechno funguje, a proto jsem dneska vyměnil patice žárovek (jedno světlo na nerovnostech furt blikalo). Navíc jsem překonal rekord v nasazování žárovky, nestopoval jsem to, ale nikdy mně to tak dlouho netrvalo :( Nevíte, proč jsou tam H7 s redukcí na H4, dělal jsem kvůli tomu zmatky v prodejně autodílů. I prodejce se divil, že je to takto řešené...

lemy jsou originální a nenesou žádný "prvek" tuningování, spoiler Alien je pro indiviuda které nemají soudnost, stejně tak když si nějaká tlustá  ženská dá legíny