GalantWeb

Cena rozvodů

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Pan Janovský v Milkach??? Na jednu stranu super info, na druhou stranu já mam svého dvorního mechanika v Letňanech, teda než mu s náma dojde trpělivost, čímž Pepemu opět za všechnu pomoc a práci děkuju  :mellow:

Tvuj dvorní mechanik na dvorku je pepe....??? a že nic neřekne... holomek jeden .... :-) ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Dagu , proč tak na ty rozvody pospícháš ? kiláky na to snad ještě nemáš -180 000 , ale možná že to trochu stálo a je čas na výměnu řemene .
Takže : sada řemene (vodící a napínací kladka + řemen)vodní pumpa , hydronapínák a svíce . Tohle je základ pro výměnu rozvodů a pak s tím přijeď do Letňan a něco s Drakem dáme dokupy .
« Poslední změna: 13.03.2015 - 21:10:31 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

No, bohužel má Pepa pro sebe tu nevýhodu, že mam základnu v Ďáblicích a on je v Letňanech, takže je mi nejblíž a hlavně po blbý zkušenosti s nejmenovaným servisem v Milkach už svýho Galantíka do žádný ofiko dílny nikomu nedam, mam to auto fakt rád... Když mi tady v Milkach dělali rozvody, tak kromě mnou výslovně žádanejch zapalovacích kabelů NGK jsem ve finále dostal JPN, ale za cenu NGK a o mojí poškozený řemenici by Ti své řekl Pepe, pak když jsem dával auto na geometrii do Sedlece, tak mi mladej všeználek v dílně při přesazování volantu odpojil airbag bez předchozího odpojení baterie, takže mi od tý doby samozřejmě svítí EPC a airbag je nefunkční a jako kdyby nebyl, takže zkusim Domanskýho ve Zdibech, jestli by ho zprovoznil a mladýmu umělcovi pak odvezu fakturu... Na moje auto už budou "sahat" jen chlapi odsud, a maximálně mi u nás v dílnach vymení olej, toť vše.  ](-:


Offline Pepe

Ceny dílů :sada rozvodu Gates 2890,-autokseft.cz, INA tlumič 1982,- prodejdilu.cz , vodní pumpa Meyle 1656,- automedik.cz, svíce NGK  316,- kus .(1896) ngk-karlovyvary. celkem 8420 + doprava . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Já budu měnit na svém voze rozvod. řemen , protož to déle stálo než jezdilo . :angry:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

takže 10 tisíc materiál...

Jinak Pepe..auto stálo dva roky..A jelikož autem najezdím cca 1 až 1,5 tisíce km měsíčne...a do auta jsem narval hodně peněz. A žádné jiné ani nemám a potřebuji ho pro svoji obživu. Tak si nemohu dovolit, aby mi umřel motor. Raději udělám za měsíc, dva rozvody a zaplatím za ně desítku + něco za práci než abych musel řešit za 30 tisíc nové auto.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

O.K. nic proti , jen čekám na lepší počasí, neboť dílna není vytápěná . ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
pep mám kamínka pohody ... nechas je tam chvilku pracovat a za pár minut teplo... :-) ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Pokud nejsou elektrické  . :D :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

mě vyšli rozvody asi do 6t dělal mě to známej z mitsubishi servisu a bral mě díly na mitsu takže za hubičku
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

mě vyšli rozvody asi do 6t dělal mě to známej z mitsubishi servisu a bral mě díly na mitsu takže za hubičku
Ty díly bych chtěl vidět . ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

jj nereknu ti ale jaky to jsou znacky jelikoz si to uz nepamatuju ale byl to zlatej stred dost tam byla sleva jinak bych byl na jiny castce
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jj nereknu ti ale jaky to jsou znacky jelikoz si to uz nepamatuju ale byl to zlatej stred dost tam byla sleva jinak bych byl na jiny castce


za šestku to bude asi china kvalita.... par tisic a děláš je znovu ... na tomhle motoru jak ušetříš tak už šetři na jinej.... ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Severín

Mě stály rozvody asi 4500 a 2litry práce od známosti. A mám tam Continental nebo jen Conti...? Něco takovýho, musel bych se podívat, ale v pohodě. Mluvil jsem s několika lidma nezávisle na sobě a prej to není žádnej hnůj. Dělal mi je chlápek ve Varech. Tady si za ně řekli 15000!! To je skoro polovina ceny auta. Já vím, je to Japonec a V6, ale taky je pěkně starej.


Offline Pepe

Nejlevnější sada Contitech je za 2350,-, a zbytek si dodej - pumpu, napínák a svíce . Něco ti tam asi chybí . Ale necháme to . Jen chci říct - udělám rozvody z doneseného materiálu -neboli - co si koupíš , to tam budeš mít .  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

mam najeto na ne 12t a bez problemu jinak cont... to nebylo myslim no rikam byla tam dost sleva jinak by to bylo o jiny cene tak hlavne ze je to ok
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Severín

Rozhodně chybí svíce, ale podle toho, jak to jede to nebylo a momentálně není na pořadu dne. Tolik talířů se mi po baráku zase neválí :(


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
pepe a když si nepřinesu nic..??  :evil: :evil: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline ondraseek

jo jinak panove taky nezapomente ja mam 2.0 ne jako vy v6 takze je to levnejsi vim ze nejdrazsi na tom byla vodni pumpa pak napinak...
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

U tvého motoru vodní pumpa není součástí rozvodů a nemusí se měnit pokaždé s rozvodama .Někdy je to zbytečně vyhozený peníz . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001