GalantWeb

check engine

Offline ivča

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
    • http://
a mišák nejede víc jak 80km.Co s tím?
Galant 1,8 1993


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
no to jsi to moc nepopsala :lol:  zkus napsat něco víc....takhle bych ti poradil zařadit trojku ;)  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline ivča

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
    • http://
bohužel víc neni.ráno vše ok. Ted to proste víc nejede a kontrolka svítí.
Galant 1,8 1993


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Jaká kontrolka svítí ?
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Svítí ji check engine, taky mi to svítí ale naštěstí jenom když startuju nebo chcípám  :hehe:  Ale vlastně taky nevim co to je, že by čerpadlo?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
CHECK ENGINE znamená závadu motoru. Zřejmě odešlo nějaký čidlo. Po zapnutí zapalování zkontroluje řídící jednotka čidla, pokud je vše OK kontrolka zhasne.  


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
No a co když jezdí na volnoběh?  ;)  To víte... galant je silný auto.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no při tomhle stylu "rad a pomocí" to může taky být kontrolka ruční brzdy :hehe:  


Host ivča

  • Host
:o po natankování nového benzínu se vše vrátilo do normálu.Kontrolka přestala svítit a auto zase normálně jede.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
fíííha..... a kde jsi tankovala ten špatnej?


Guest

  • Host
No u nás v nerátkách.Tak kdyby někdy něco tak tady netankujte.To asi svítila  ta kontrolka protože má míša špinavé filtry ne?


Offline George

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 79
Mě se stalo zatím jen jednou, když jsem jel do kopce, tak se tahle kontrolka rosvítila ale hned zase zhasla. :confused:  
MITSUBISHI GALANT - kombi 98 2.0i Karlovy Vary


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
No hlavně jestli jsi tam neposlala trošku nafty :confused:  ... poslední dobou se tato kumunikační vada, mezi rukou a stojanem u pumpy, nebezpečně rozmohla  :D  


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Citovat
No hlavně jestli jsi tam neposlala trošku nafty :confused:  ... poslední dobou se tato kumunikační vada, mezi rukou a stojanem u pumpy, nebezpečně rozmohla  :D
u novějších aut už to nejde. Nedostaneš pistoli do víčka nádrže


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Už nevím kdy, kde s kým na to přišlo téma a tak jsem to vyzkoušel. U mýho auta to tedy nejde (rv 1995 - je to stejná modelová řada 1993-1996)


Offline ivča

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
    • http://
no blondýna jsem,ale naftu jsem tam fakt  nenatankovala. B)  :hehe:  :P  
Galant 1,8 1993


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Mám galanta r.v. 88 a taky tam pistoli s naftou nedostanu.  Ne že bych po tom toužil.....
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
Citovat
no blondýna jsem,ale naftu jsem tam fakt  nenatankovala. B)  :hehe:  :P
s blondýnkama to nemá nic společného !!! sám jsem byl svědkem, jak kolega poslal naftu do motorky a to má nalítáno stovky tisíc Km .. prostě se to stane  :huh:   :D
stejně to byl jen takový výstřel od boku a hlavně mi to připomělo to, že se teď dvoum kolegům v práci, podařilo v jednoum týdnu, poslat benzín do naf


combes

  • Host
Citovat
93 zase tak nové není  ;)
Prosím taky o radu. Nedávno jsme koupili Galanta 93 v celku za slušnou cenu. Vcelku se nám líbil, nikde odřený, nikde rez, i když má najeto 200t km motor vypadá udržovaně, náplně jak mají. Nyní po týdnu se nám rozsvítila kontr. "check engine" a stále svítí. Motor nejeví žádné špatné zvuky, sílu má jak předtím, prostě nic divnýho jenom ta kontrolka. Po odpojení baterie kontr. zhasne a vše je jak má být - při klíčku nachvíli rozsvítí pak zhasne prostě jak má být, ale po pár km se rozsvítí. Prosím pokuste se mi napsat vy znalí a ošlehaný na co bych se měl zaměřit, změřit, zkontrolovat atd. Jsem elektronik tak můžete i odborně. Tuším, že nejdříve na čidla, ale nevím jejich správné hodnoty - kolik jich je a kde všechna jsou. Díky všem.
...a registrace bude ahoj