GalantWeb

Olej

Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
čaute! Aký olej by ste mi odporučili pre mitsubishi Lancer 1.5i rv.90. Mám tam teraz Shell minerál a je dos
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5


Offline UHNAK_GTi

no priznam sa ja som tam lial ozaj hoci čo ln nech bolo ale poslednu dobu som tam daval Fuchs polo sintetiku a nestažujem si ale moc riedky olej by som tam nelial (aj ked je zima) treba ničo medzi  a klepe to aj ked sa to zahreje???  
« Poslední změna: 04.01.2006 - 21:23:41 od uhnak »
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Host Integer

  • Host
Po zohriatí motora klepanie takmer Úplne prestane. Ale čo ma najviac sere je, že strašne rýchlo sa zanesie. Po krátkej dobe je čierny. A to som pri jeho výmeene dával aj nový filter.
 


Guest

  • Host
Zdravíčko, v mém strojku Galant 2.0GLSi 91 začal mizet olej a chladící kapalina. Zároveň se na víčku oleje objevila bílá pěna... Tzn těsnění?  :(  


Offline BAD

Citovat
Zdravíčko, v mém strojku Galant 2.0GLSi 91 začal mizet olej a chladící kapalina. Zároveň se na víčku oleje objevila bílá pěna... Tzn těsnění?  :(
jo jo vypadá to na těsnění pod hlavou...
BMW 745i, V8, 332 PS


Guest

  • Host
hmm.  utřít.. prodat.. nemám na opravu..  diky


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Pokud by to bylo jenom výměna těsnění pod hlavou, tak se do trojky u garážníka vejdeš. To není zase tak moc. Zvaž to ještě.
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
No tak dal som to skontrolova
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5


Offline BAD

Citovat
No tak dal som to skontrolova
BMW 745i, V8, 332 PS


Guest

  • Host
děkuji vám za rady, ale ted jsem bohuzel v situaci kdy je pro me kazda koruna dobra a auto musim prodat, uz jen kvuli ruceni. Bohuzel budu nucen se opet vratit do automobiloveho stredoveku a poridit si skodovku... Bude mi po nem ale smutno. Byl sem vcera v ackach a tam mi nabidli 20kkč. :omg:  tak sem zase odjel...  i kdyz abych pravdu rekl.. muzu dostat vic? kupil sem to za 40 nedavno, pak mi zivot neplanovane nastrcil rodinu tak musim setrit aby prcek neprisel do holych sten. Sem si rikal ze tech snad 35... co myslite bando mitsu znala. :confused:  


Offline BAD

Citovat
děkuji vám za rady, ale ted jsem bohuzel v situaci kdy je pro me kazda koruna dobra a auto musim prodat, uz jen kvuli ruceni. Bohuzel budu nucen se opet vratit do automobiloveho stredoveku a poridit si skodovku... Bude mi po nem ale smutno. Byl sem vcera v ackach a tam mi nabidli 20kkč. :omg:  tak sem zase odjel...  i kdyz abych pravdu rekl.. muzu dostat vic? kupil sem to za 40 nedavno, pak mi zivot neplanovane nastrcil rodinu tak musim setrit aby prcek neprisel do holych sten. Sem si rikal ze tech snad 35... co myslite bando mitsu znala. :confused:
skoro bych řek že mi to někoho připomíná  :P  to víš cena se může lišit kadý auto má svýho kupce de o to jak spěcháš zkus to hodit do annonce tam se mi prodávalo nejlíp
BMW 745i, V8, 332 PS


Guest

  • Host
njn.. já vim.. zrovna se toho na me navalilo dost tak spěchám no.. a acka sou na mym zebricku kupcu az posledni, bohuzel zkusit se musi vsechno.. diky za rady a at to jezdi


Offline BAD

Citovat
njn.. já vim.. zrovna se toho na me navalilo dost tak spěchám no.. a acka sou na mym zebricku kupcu az posledni, bohuzel zkusit se musi vsechno.. diky za rady a at to jezdi
no radši zkus auto esa přijdou mi solidnější a daj ti lepší peníz (teda snad) já tam nechával mojí sigmu, dali mi sice jako áčka ale solidnější jednání..
BMW 745i, V8, 332 PS