GalantWeb

2,5v6

Host · 61 · 17928

miroslav1

  • Host
Citovat
v dálkových H1 a tlumený/dálkový H4
Omlouvám se, ale nemůžu s tebou souhlasit. Jestli má rok výroby 2001 tak je v potávacích světlometech na 100% H7. Já je tam mám taky.
Akorát z těch H7 budeš asi neštastnej. praskají víc než jakékoliv jiné
žárovky.


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Citovat
Měli by ty H4 u mého Galantu svítit i jako dálkový?
Ano, u našeho typu svítí H4 + H3 na dálková.
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline lexus.rx

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 27
Citovat
stejně je to jenom o převodech



jo, jo, svatá pravda, fakt že 2,5 má převody odstupnovaný výborně, na nižší se dá vyborně zrychlovat, pětka je zase perfektně dlouhá, ve 130 točí motor 3tis a nějaký drobný......to třeba "fobie HTP" ve stotřiceti má skoro 5 tis na otáčkoměru a žere to stejně jako 2,5 galant......... :goofy:  


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No tak sem na to koukal a v dálkovejch mám H1 a ty H4 svítěj jenom jako tlumený... ale myslim že když je tam H4 tak by se to dalo udělat aby svítila i jako dálková, jenom nevím jestli při rozsvícení dálkového vlákna to tlumený zhasne... u žigulika se čtyřma očima to bylo taky tak že se ta H4 rozsvítila jako dálková a ještě se rozvítila další dálková žárovka...
« Poslední změna: 15.02.2006 - 23:16:26 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
u verze 1993-1996 svítí jako tlumený jen H4 u dálkových pak svítí H1+H4


Offline BAD

Citovat
Citovat
stejně je to jenom o převodech


jo, jo, svatá pravda, fakt že 2,5 má převody odstupnovaný výborně, na nižší se dá vyborně zrychlovat, pětka je zase perfektně dlouhá, ve 130 točí motor 3tis a nějaký drobný......to třeba "fobie HTP" ve stotřiceti má skoro 5 tis na otáčkoměru a žere to stejně jako 2,5 galant......... :goofy:
jo jo žere jak protržená já mám ve 100 2 tis ve 130 2,5 tis ...teda na pětku
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Jak píše Begy: H1+H4 na dálková. Vlákno tlumených je při zapnutých dálkových zhasnuté. Zároveň se omlouvám za mystifikaci s H3.
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak jsem se na to pořádně kouknul a musím vám dát za pravdu... ty H4 svítěj i jako dálkový, ale že by to teda bylo znát, to se říct nedá...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Benytrans svez se ve fabii a to je tepřive rozdíl. Na dálková svítí mišák mnohem víc. Na tlumená je fábka zase o kus napřed. Já bych chtěl, aby mi svítil na tlumený jako fábka a na dálkový jako mišák. Ale ani žárovky 50%+ mi nepomohly.  A nový lampy  už starouškovi  kupovat nebudu.
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline BAD

Citovat
Benytrans svez se ve fabii a to je tepřive rozdíl. Na dálková svítí mišák mnohem víc. Na tlumená je fábka zase o kus napřed. Já bych chtěl, aby mi svítil na tlumený jako fábka a na dálkový jako mišák. Ale ani žárovky 50%+ mi nepomohly.  A nový lampy  už starouškovi  kupovat nebudu.
pomůžou xenony už je má i ta fábka  :P  jinak musim říct že fábka svítí moc hezky i bez nich .....
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Bade souhlas, ale to by v mém případě světla převýšila svoji cenou zůstatkovou hodnotu auta :-)
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline lexus.rx

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 27
Citovat
jo jo žere jak protržená já mám ve 100 2 tis ve 130 2,5 tis ...teda na pětku


se spotřebou je to zatím docela na pohodu.....nějakých 9-9,5litru....to většinou po městě a tom hnusným počasí co vládne.........jezdím spíš  na pohodu, jen občas vyženu pavouky z vejfuku.....chci to na LPG tak se s náklady dostnu na uroveň běznýho naftáku.....jak se jinak vede??


Offline Drak

Citovat
Citovat
jo jo žere jak protržená já mám ve 100 2 tis ve 130 2,5 tis ...teda na pětku

se spotřebou je to zatím docela na pohodu.....nějakých 9-9,5litru....to většinou po městě a tom hnusným počasí co vládne.........jezdím spíš  na pohodu, jen občas vyženu pavouky z vejfuku.....chci to na LPG tak se s náklady dostnu na uroveň běznýho naftáku.....jak se jinak vede??
Vede se dobře :)  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline lexus.rx

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 27
Citovat
Vede se dobře


tož to su rád, už se nám to pěkně sobotí, ještě přežít odpoledne v práci s jednou přiblblou sekretířkou a hurá na víkend


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
O Fabii mi nemluvte, už z dálky když mě něco oslňuje tak je mi jasný že to musí bejt Fabie... :omg: Nechápu jak můžou tohle pustit na silnici... :angry: Ale xenony u Fabie neoslňujou a vypadaj super...
Spíš se mi zdá že ty světla mi mířej do země, kíoukal jsem že jsou tam nějaký štelováky, tak s tim zkusim hnout, samozřejmě pak řeknu kámošovi aby jel proti mě jestli neoslňuju stejně jako Fabie  :)  
« Poslední změna: 17.02.2006 - 15:55:49 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline BAD

Citovat
O Fabii mi nemluvte, už z dálky když mě něco oslňuje tak je mi jasný že to musí bejt Fabie... :omg: Nechápu jak můžou tohle pustit na silnici... :angry: Ale xenony u Fabie neoslňujou a vypadaj super...
Spíš se mi zdá že ty světla mi mířej do země, kíoukal jsem že jsou tam nějaký štelováky, tak s tim zkusim hnout, samozřejmě pak řeknu kámošovi aby jel proti mě jestli neoslňuju stejně jako Fabie  :)
hlavně svítěj krásně do modra... hmmmm...
BMW 745i, V8, 332 PS


Guest

  • Host
Citovat
Citovat
jo jo žere jak protržená já mám ve 100 2 tis ve 130 2,5 tis ...teda na pětku

se spotřebou je to zatím docela na pohodu.....nějakých 9-9,5litru....to většinou po městě a tom hnusným počasí co vládne.........jezdím spíš  na pohodu, jen občas vyženu pavouky z vejfuku.....chci to na LPG tak se s náklady dostnu na uroveň běznýho naftáku.....jak se jinak vede??
Mám přesně tendle model. Přestavba na sekvent LPG vyšla na 40 tKč.

Pozor na kecy o tom, že neklesne výkon a spotřeba zůstane stejná !!!! LPG má cca o 1/3 nižší výhřevnost než benzín, odtud plyne snížení výkonu a spotřeba. Na LPG není problém po dálnici udržet 220 km/h, při rozumné jízdě město/mimo město se mi spotřeba pohybuje mezi 9,5 - 11,5l LPG, což je krásné! Ale výkon při přepnutí na benzín je fakt o dost jiný...

Svíčky používám Brisk NGK - 170,- / kus a maximální spokojenost.

Martin.


Offline lexus.rx

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 27
Citovat
Mám přesně tendle model. Přestavba na sekvent LPG vyšla na 40 tKč.


jakej přesně máš systém LPG???


Offline lexus.rx

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 27
čus bus....jak se vede??.......nevíte náhodou někdo jaká je přesně rozteč sroubů kol u galanta??...r.2001...........


Offline Drak

Citovat
čus bus....jak se vede??.......nevíte náhodou někdo jaká je přesně rozteč sroubů kol u galanta??...r.2001...........
čUS

114,3
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)