GalantWeb

Knocksenzor

Host · 5 · 2780

Rasto

  • Host
Zdravim, po pripojeni na ODB I, mi ledka vysvietila chybu c. 31, vraj je to knocksenzor. Vie nekdo co to je, kde to hladat a ci sa to da opravit. Mam colt, 89, 1,5 catalyzator. americky model, dakujem


Offline VMK

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
pokial viem tak americka verzia nema mat knock senzor, dokonca ani galant GTI, lenVR4, takze to asi nebude problem, a keby si ho chcel hladat tak na gelante je zo zadnej strany priblizne v strede bloku motora(vyzera to ako velka (36mm)ocelova matica, z ktorej vedie kabel), ja som to raz utrhol na mojom GTIcku a zle casovanie bolo na svete(treba na to davat pozor ked odstranujes hlavu valcov kvoli tomu kablu), neviem ale presne ako by to na colte malo byt ale v kazdom pripade to asi nebude na strane vyfuku lebo by sa to asi teplotou poskodilo
Galant GTI-16V FWD sedan  r.v. pravdepodobne ´89


Rasto

  • Host
no ten moj plymouth colt knock senzor ma, uz som ho hladal, ale zatim marne. nasiel som v motere jeden utrhnuty kabel a neviem odkial je, mozno aj z knock senzoru, diagnostika stale hlasi cislo 31.


Offline VMK

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
mnoo......pod sanim priamo v strede bloku motora-ked  je to ako na galante tak to bude skryte nad ramenom, co ti sanie drzi-naozaj to vyzera len ako velka matica, ked si z bratislavy tak sa na to mozem pozriet, ked tak zavolaj 0904638168-ale az po 18:00
« Poslední změna: 03.03.2006 - 08:05:20 od VMK »
Galant GTI-16V FWD sedan  r.v. pravdepodobne ´89


Rasto

  • Host
Zial som z opacneho konca, cez vikend ho skuciom najst. Ale dik zatial