GalantWeb

dotaz na zavadu motoru 1,8 16v

Anketa

poradi nekdo cim to muze byt??

opravit
2 (100%)
vyhodit
0 (0%)

Celkem hlasovalo: 2

Offline Drak

je jedno jestli je to galant nebo spece wagon nebo uplně jinej model. Většina dílů je schodnejch.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
mam pocit ze vymenily jem motor a jednotku a vse ostatni zustalo puvodni--sani a vaha vzduchu. puvodne tam byl 2.0l !! tak to asi bude kamen urazu. kdyz sem s tim jednou laboroval a zakryl na vaze par vostin a snizil tak prutok vzduchu tak to jelo celkem kiltivovane ale bouzel ne dlouho. ted to uz nereaguje na nic-jede porad stejne aji kdyz vahu odpojim uplne tak se nic nezmeni. stejne tak i snimac polohy klapky. tam je navic opacne nasazenej konektor--nekdo upiloval pojistny nalitek aby to neslo otocit!!! skousel jsem ho dat jak ma byt ale pak to nechtelo jet ve vyssich otackach!! ted je uplne jedno jak je--nemusi byt vubec zapojen a nic se nemeni.


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
Tak uz to nejede na benzin vubec--jen skyta jako by chtel chytit a nic. na plyn nastartuja a jede temer normalne-kdyz za jizdy prepnu na benzin tak jen skyta a nejede.--skusim kouknout na filr paliva a cerpadlo--zda se mi ze vubec neni slyset.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no tak to je slušný lego.... skus napsat VIN a drak se podívá do databáze co tam vůbec má být za motor


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
to se nemusi divat--ma tam byt 2.0l!!! a jeste poznatek--skousel sem jestli to dava benzin a na listu mi nejde nic po zapnuti klicku!! az zastartuju tak tece. to je divny-mnelo by to natlacit a pak vypnout. nechapu to.


Offline Drak

Má to natlakovat a po cca 5 vteřinách vypnout. V kabině Ti při tom musí cvaknout relátko.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
tak to se nedeje--nenatlakuje a ani nic necvaka--a nikdy necvakalo-vzdy to chytalo po delsim startovani cca2vteriny. pokud stal dele jak den tak musel tocit i dele. zacne dafat fuel az pri startu!! kde je chyba--jednotka nebo rele??


Offline Drak

Buď jednotka a nebo relé. Jde to zkontrolovat, tak že vyzkoušíš relatko. Je to taková plechová krabička s dvouma konektorama a je poblíž jednotky. Ještě je možnost natlakovat systém pomocí servisního konektoru v motorovém prostoru. Na přepážce mezi motorem a kabinou v místech před spolujezdcem je volný konektor. Po přivedení + na tento konektor se roeběhne pumpa.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
ale kdyby to bylo rele tak by nedavalo anipri startu--ale pri startovani fuel jde---takze spis jednotka--da se opravit a poradi nekdo co v ni umrelo?? nevim jestli space wagon ma ten konektor na test pumpy ale myslim ze ne,ze tam je jen ten hnedy na ukostreni pri serizovani volnobehu. ale radej se podivam za svetla. porad mi s tou jednotkou co hledat a kde??? uz su z toho uplne na prasky,horsi se to kazdym dnem. na jinou jednotku nemam.


Offline Drak

Schéma jednotky nemám, takže nemůžu říct co by to mohlo být. Ten konektor tam někde bude. Jde jen o to, zda ta jednotka je k té 1.8 a nebo tam zůstala z 2.0
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
je na ni napsany 1,8 galant --tak ju asi daly k motoru. ale vse ostatni asi zustalo z 2l. aji vaha a komplet saci potrubi. kouknu jestli tam je ten konektor a dam vedet. jakou ma barvu nebo jak jej poznam-je jich tam volnych povicero.


Offline Drak

Ten konektor je ve stejných místech jakokonektor na vyřazení ISC motorku při nastavování volnoběhu.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
OK---DIK. ZITRA POHLEDAM A UVIDIME JESTLI HO NAJDU NEBO HO UZ NEKDO ODSTRANIL V DOMNENI ZE JE NEPOTREBNY.


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
 :frown: tak sem ten konektor nenasel--respektive nasel jsem jeden modry-kdyz jsem na nej privedl +tak se rozjely serva na klapce,zacvakal selenoid,roznuly budiky jako kdyz zapnu klicek. ale benzin netekl--opet jen pri startovani. takze cerpadlo jede palivak sem mnel venku-byl cistej a plne pruchozi,ale projistotu jsem ho prohnal vzduchem. pokousel jsem se nastavit volnobeh lec marne-porad mi ho doladuje motorek a nejde to odstavit ukostrenim hnedeho konektoru a spojenim pinu 10+12.-je tam obd1. pokousel jsem se aji udelat reset jednotky ale vse marne--stale nejede a jen kucka a tarokuje. nejde mi ani vyblikat zavady-delal jsem to ledkou z odporem a po zapnuti klicku se led jen rozsviti a sviti trvale. :confused: takze to vidim cerne asi bude fakt v haji jednotka. jeste ze to jede aspon na ten gazzz!!  :angry:


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
... lec marne-porad mi ho doladuje motorek a nejde to odstavit ukostrenim hnedeho konektoru a spojenim pinu 10+12.-je tam obd1.
V tom pripade zkus jeste postup podle Integera - zapni zapalovani, pockej 15 sekund a mel bys slyset, jak se ISC zaparkuje. Tak je to alespon u tech starsich jednotek.
Galant 1,8 85kW r.95


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
kde najdu postup?? ---jeste dodatek---desne smrdi z vyfuku--drive sel takovej smrad jak po mandlich a tedka je to strasnej smrad a desne stipe do voci!!  :P  zeby chcipl kat?? ale tem smrdi po vejcich kdyz je ko. nebo se mylym? :confused: