GalantWeb

Kde jde koupit výfuk

Offline gola08

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Čau chlapy, chtěl jsem se zeptat kde jde koupit výfuk na galanta 1999 2.5 v6 24v 120kw??? Prošel jsem všechny stránky s výfukama a nic jsem nebyl schopný najít na toto auto. Ještě jsem se chtěl zeptat jestli je lepší opravdu koupit nový a nebo stačí nějaký starší z vrakáče (myslím za rozumnou cenu) jedná se přední nebo střední část.ještě jsem to přesně nezjistil... dík za rady


Offline Pepe

http://www.aci.cz/default.asp?show=vyfuky&strid=700590 .  Jukni sem .    :o Dotaz --- co mu je?????   Celé potrubí bývalo z legované ocele a jen příruba u zadní nápravy je černý materiál . Ten střední díl origo je nerez a zadní též . Proto se ptám co mu jeee . :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

on ale potřebuje na 2.5 ne 2.0 a tam 2.5 neni,asi se pak jedině zeptat v mitsubishi co by to stálo a nebo z vrakáče nějakej slušnej.




V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline gola08

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Tažke v první řadě díky za odezvu.. No co mu je?? začíná mít zvuk jak traktor.Zatím jsme zkoušel ucpát výfuk a koukl jsem po auto tak trochu dýmu šlo vidět v místech přímo pod motorem a až budu mít čas tak se s tím budu muset zajet podívat na rampu a pak budu vědět více. Je třeba možně že je něco jen s těsněním nebo s tím vlnovcem co je na první části??


Offline Pepe

on ale potřebuje na 2.5 ne 2.0 a tam 2.5 neni,asi se pak jedině zeptat v mitsubishi co by to stálo a nebo z vrakáče nějakej slušnej.

Podíváš li se pod své auto a porovnáš to cos viděl na obrázku, zjistíš , že problem je jen v částí pod motorem - svody -
ostatní díly souhlasí - ¨max. bude trubka menšího průměru než 60,3 mm.   :mellow:
 Ale omlouvám se, protože jsem si nevšim nadpisu   2.0l  :angry:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

takže třeba GDI a 2.0 mají stejný výfuk od paroží až po tlumič?podle mě má spíše asi vlnovec děraví
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

jinak mám taky výfuk v pohodě jen u spojů je to horší vždycky ty asi nejsou už ze stejného materiálu ,ale jinak špice o proti jiným autům, todle něco vydrží  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Pepe

 Kontaktuj zde příhlášeného kolegu pod  dily.mitsubishi -- jestli má -prodá nebo o-upraví  :D :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Misak

taky jsem mel zavodni zvuk a byl to vlnovec, respektiveoba, mensi i vetsi. Doporucuji oba zkontrolovat, pripadne vymenit.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline gola08

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
tak ted jsem vylezl z pod auta a mám špatný díl hned za vlnovce je tpo taková ta rozdvojka před parožím....nevíte jsesli jde tento díl koupit samostatně??


Offline Misak

asi bych zkusil nejaky autodily, co mas pobliz, nebo zavolat do mjauto, nebo nejakej vrakac
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Drak

dil od parohu az ke katu jedině na vrakarně jetej nebo zkusit jestli jsem někdo nevozi nahradu. v nejhorším originalní dil. Pčípadně se mužu kouknout, jestli se mi tu jeden nevalí
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

pokud to fakt není sežraný a nemáš jinou možnost určitě bych tady kontaktoval toho kluka co to klidně opraví a máš klid zas na nějakej pátek -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Werewolf66

http://www.aci.cz/default.asp?show=vyfuky&strid=700590 .  Jukni sem .    :o Dotaz --- co mu je?????   Celé potrubí bývalo z legované ocele a jen příruba u zadní nápravy je černý materiál . Ten střední díl origo je nerez a zadní též . Proto se ptám co mu jeee . :laugh:


to jako vazne? v tom pripade mam docela problem
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ahoj mám tlumiče výfuku z galanta 92-96 akorát u toho koncového je uhnilá příruba takže bys to někomu šoupl ať ti to za cigára svaří na tvoje auto....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline madmax1

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
kdyz vidim tu cifru tak bych se nebal pouzit z tohoto starsiho modelu za polovicni cenu s tim ze predelam trubku kw a obsah jsou shodny   a trubku kdyz poridis nerezovou coz se da ta priste menis jen tlumic
 http://www.evyfuk.cz/vyfuky/MITSUBISHI/Galant/2.0i%2520-16V/05413852/


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak ten zadní díl má i to koleno nad nápravu jen ten trojuhelník co to tam držel se středovým laufem uhnil.... ale musíš dát vědět teď protože ráno to jde celé pryč tak abych ho nachystal....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Pepe

ahoj mám tlumiče výfuku z galanta 92-96 akorát u toho koncového je uhnilá příruba takže bys to někomu šoupl ať ti to za cigára svaří na tvoje auto....

Příruby se uříznou a nahradí spojovacím prvkem :      http://www.aci.cz/univerzalni-dily-univerzalni-dily-univerzalni-dily-vyfuku-spony-srouby-montazni-pasta-spony-a-spojky-ostatni_c18928.html
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

kdyby šlo jen o příruby, ale ty trubky jsou u každého na jinou stranu a musel bys je převařit a jinak naohýbat. 92-96 má výfuk vpravo a 97- ho má vlevo
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)