GalantWeb

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
máte někdo skušenost v Galantovi se 100W žárovkami? Já mám nyní 2xH4 (100/80W) a 2xH1 100W. Jde mi především o paraboly a alternátor.
Pžedtím jsem používal ty 100W H4 na Renault19 a v poho. jenomže Galant má paraboly o poznání menší a navíc jsou tam vlastně dvě žárovky, takže celkem 200W na jedno světlo


Offline BAD

Citovat
máte někdo skušenost v Galantovi se 100W žárovkami? Já mám nyní 2xH4 (100/80W) a 2xH1 100W. Jde mi především o paraboly a alternátor.
Pžedtím jsem používal ty 100W H4 na Renault19 a v poho. jenomže Galant má paraboly o poznání menší a navíc jsou tam vlastně dvě žárovky, takže celkem 200W na jedno světlo
a má je plastové takže se ti asi co nevidět roztečou.... jinak záleží jak dlouho si ho chceš nechat, protože když se neroztečou, tak mnohem rychlejc oslepnou  :omg:  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline BAD

Citovat
Citovat
máte někdo skušenost v Galantovi se 100W žárovkami? Já mám nyní 2xH4 (100/80W) a 2xH1 100W. Jde mi především o paraboly a alternátor.
Pžedtím jsem používal ty 100W H4 na Renault19 a v poho. jenomže Galant má paraboly o poznání menší a navíc jsou tam vlastně dvě žárovky, takže celkem 200W na jedno světlo
a má je plastové takže se ti asi co nevidět roztečou.... jinak záleží jak dlouho si ho chceš nechat, protože když se neroztečou, tak mnohem rychlejc oslepnou  :omg:
radši tam nacpi xenony....
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
navíc na Xenony momentálně fakt nemám. Takhle to vyšlo na cca 500-600 a bez práce


Offline BAD

Citovat
navíc na Xenony momentálně fakt nemám. Takhle to vyšlo na cca 500-600 a bez práce
no jo no když ty seš krkatej a eště línej .... :rolleyes:  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline BAD

Citovat
tak mi udělěj cenu ;)
no cenu za práci víš ne??? udělám ti to zadara na nějakým srázku  :P a sada je v annonci kolem 3 tis ....
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jenom přemejšlim jak to udělat. Sehnat bixenon by byla paráda, ale to bude asi pálka. U obyč xenonů přijdu buď  o jedny tlumený, nebo jedny dálkový. To je mi ale škoda, jsem hroznej krtek a přijít o jedno světlo je pro mě luxus.  :confused:  


Offline BAD

Citovat
jenom přemejšlim jak to udělat. Sehnat bixenon by byla paráda, ale to bude asi pálka. U obyč xenonů přijdu buď  o jedny tlumený, nebo jedny dálkový. To je mi ale škoda, jsem hroznej krtek a přijít o jedno světlo je pro mě luxus.  :confused:
co to meleš ??? budeš mít jedny tlumený xenony a jedny dálkový ...stejně ty xenony svítí tak že ani dálky nepotřebuješ  :P  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
no cenu za práci víš ne??? udělám ti to zadara na nějakým srázku  a sada je v annonci kolem 3 tis ....


Bade píšeš tady o nějaký sadě v annonci na světýlka prozraď mi k tomu víc prosím... stačí jen adresa...díky....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
skus se pozeptat našeho dvorního dodavatele xenonů: 220-945-944  
Nějakej ten manuálek se zabudováváním snad Galant 4x4 dodá.


Offline BAD

Citovat
no cenu za práci víš ne??? udělám ti to zadara na nějakým srázku  a sada je v annonci kolem 3 tis ....


Bade píšeš tady o nějaký sadě v annonci na světýlka prozraď mi k tomu víc prosím... stačí jen adresa...díky....

http://www.annonce.cz/cgi-bin/online?actio..._age=0&x=19&y=5

no a nej asi bude něco takovýho http://www.annonce.cz/cgi-bin/online?actio...ne&filter=xenon
« Poslední změna: 04.02.2006 - 11:27:36 od BAD »
BMW 745i, V8, 332 PS