GalantWeb

Galant prodej

Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak teď teda slintám  :o Ty brzdy  :o
Kenry černou kůži tam máš, hodíš to do černýho laku a můžeš dělat parádu...
http://www.mitsubishiclub.cz/inzerat/mitsubishi-galant-2-5-v6-24v-120kw-sport-9870
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

jen ta cena je trochu jinde :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline morfes

Nepřijde mi, že by byl Galant v6 zase takový dělo, aby tam musel dát takový brzdy. Dát na takový auto brzdy za 100 klacků mi přijde přinejmenším...hloupé.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Duni

aspon ze tam jsou ty airbagy :p budou se hodit az dupnes na brzdy :D


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tak teď teda slintám  :o Ty brzdy  :o
Kenry černou kůži tam máš, hodíš to do černýho laku a můžeš dělat parádu...
http://www.mitsubishiclub.cz/inzerat/mitsubishi-galant-2-5-v6-24v-120kw-sport-9870



za ty prachy bych pořídil už tohle....

http://terenni-vozy.yauto.cz/jeep-grand-cherokee-2-7-crdi-limited-top-stav-1078876.html

škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
diesel si chtěl pro manželku ne?  :P
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Pepe

Souhlas s morfem i Yodou, brzdy na tomhe voze stačí origo  :mellow:. Cokoli jiné jsou vyhozené peníze  ](-:. Nechápu však, proč prodávající pracně vypisuje vypisuje vše co je ve standardním vybavení vozu  :angry:.Kdo chce koupit ojetého Galanta , ví co v něm je .  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
¨myslím si osobně že cena je trochu vysoko.....nějaký řádek pod tím má borec na prodej to samé ikdyž nevím jesi to je origo sport edition ale prodává to za 100 a bohatě by mi stačil...jen mít těch 100 a nějaký love na fuel.....ale být něco v lpg tak bych to bral.....byl na prodej před kratší dobou, takový červený, dokonce za 20 s problémy jaký mám na svém takže vpodstatě bych byl na stejným jestli opravit můj anebo tolik kýženého žraloka v lpg  :undecided:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
diesel si chtěl pro manželku ne?  :P

 no moc na ten benzín nekoukám ale 2x v týdnu do Chebu a z5 to si to radš cucnu z nádrže... no ne ...?? a taky ted jezdím často dál než kolem komína  je to znát... ale ještě jeden naftovej by se hodil ....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Souhlas s morfem i Yodou, brzdy na tomhe voze stačí origo  :mellow:. Cokoli jiné jsou vyhozené peníze  ](-:. Nechápu však, proč prodávající pracně vypisuje vypisuje vše co je ve standardním vybavení vozu  :angry:.Kdo chce koupit ojetého Galanta , ví co v něm je .  :mellow:


 Naprosto s Tebou souhlasim.....miška vyhovuje tak jak je originál......
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

no moc na ten benzín nekoukám ale 2x v týdnu do Chebu a z5 to si to radš cucnu z nádrže... no ne ...?? a taky ted jezdím často dál než kolem komína  je to znát... ale ještě jeden naftovej by se hodil ....
Kup něco s LPG a máš klid . Tydle malý afta s naftou - ne ne ne ](-: naftu do trucku do kamen . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
Kup něco s LPG a máš klid . Tydle malý afta s naftou - ne ne ne ](-: naftu do trucku do kamen . :D

 ^_^ jj taky sem chtěl naftu ale když se dívám na spotřebu a výkon....a navíc už to nemám odkud cucat...takže se uchyluji k lpg....to bych mohl i do práce jezdit with my civil luxury car =>galant :)
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kup něco s LPG a máš klid . Tydle malý afta s naftou - ne ne ne ](-: naftu do trucku do kamen . :D


 zase tak malí to néjni ... je to v podstatě to samý ....ale už motor mercedes... uvidíme... spíš bych radši živil nějakou v8 v naftě... třeba GMC nebo Chevy... uvidíme... co kde vyleze....pár měsícú počkám....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
celkem se mi líbí dodge ram...jak jinak klasika........teda jako co se bavíme z offů....jinak sme doma měli gazíka  :D range rovera a nissana terrano 1.......

co se amerik týče tak z osobáků bych rád starýho chargera nebo challengera....ikdyž camaro nebo corvetta by taky nebyla k zahození :roll: a z evropanů jedině japonec a pak možná bmw  :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
celkem se mi líbí dodge ram...jak jinak klasika........teda jako co se bavíme z offů....jinak sme doma měli gazíka  :D range rovera a nissana terrano 1.......

co se amerik týče tak z osobáků bych rád starýho chargera nebo challengera....ikdyž camaro nebo corvetta by taky nebyla k zahození :roll: a z evropanů jedině japonec a pak možná bmw  :D

 jo jo je hodně aut co sem už zkusil... myslím těch větších ... ale raději mám ty starší ....bez plastů....a v kuži ....prostě s rád rozmazluju....ale nikomu to neříkej ....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
neboj nebudu....a jinak...jsme dva.....mě se líbí auta z devadesátek......asi sem blázen a plno lidí mi i na galanta řekli že je to střep apod.....ale pár lidí co sem svezl už dál ani neceklo ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
neboj nebudu....a jinak...jsme dva.....mě se líbí auta z devadesátek......asi sem blázen a plno lidí mi i na galanta řekli že je to střep apod.....ale pár lidí co sem svezl už dál ani neceklo ^_^


 přesně.....mám to podobně a stalo se mi to same.... :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
co se amerik týče tak z osobáků bych rád starýho chargera nebo challengera....ikdyž camaro nebo corvetta by taky nebyla k zahození :roll: a z evropanů jedině japonec a pak možná bmw  :D
:D :D :D Tak to je ale moc...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
:D :D :D Tak to je ale moc...


 to víš i mistr tesř se někdy utne.....já myslím že to myslel tak jako že co se tady po evropě pohybuje....vždyť i některý ameriky se montujou v evropě jen se to doveze z číny v bednách ...a někde to smontujou a nějak to vypadá....proto mám raději ty starší vyrobené a smontované přímo v tom státě odkud kára puvodem pochází....třeba jeepka je origo Ontario čistá kanada žádnej poland nebo čína.... a tak to je myslím i se žralokem.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)