GalantWeb

Malý výkon, burácí od podlahy

Offline Berzelius

A jakej olej ti tam dali??Nevíš..bo co sem tu četl tak výměna oleje v převodovce je ceta do problémů..


Offline Werewolf66

nejakej Castrol 250,-/1l....rekl ze je o neco ritci nez original....pojezdim jeste a uvidim, ale prvni dojem je A+++ :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Zdoter

Werewolfe a uz jsi s toho dostal vic?? Ja kdyz si vezmu,ze mam uplne stejny auto a na dvojku s toho dostanu 100 tak tech 150 max zda uplne z jineho sveta ...
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Werewolf66

jo problem je vyresen, pri testivani sem z toho dostal prez 200km/h
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jo problem je vyresen, pri testivani sem z toho dostal prez 200km/h


 tak ale napiš čím to bylo....at sme vo něco chytřejší....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Werewolf66

ja sem to psal, zacpanej palivovej filtr+nejaky aditivum do benzinu na vycisteni palivoveho vedeni
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline m4rt4s

Werewolf: Věděl bys přesný typ toho převodového oleje?  :angel:
2.0 Wagon Sportedition


Offline Werewolf66

Werewolf: Věděl bys přesný typ toho převodového oleje?  :angel:

hele, v patek jsem se stavil v tom servisu kde mi to delali, a ptal sem se jich na to. Pry jim to trvalo dost dlouho nez na to prisli, tak mi to nechteli rict...takze asi jedine dojet. Ale muzu zaklepat, od ty doby ani jedno zadrhnuti pri razeni

edit: adresu poslu SZ abych tu nedelal reklamu
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!