GalantWeb

zadni cira svetla

Rob · 164 · 54596

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
zdravim, nevite nekdo zda se daji sehnat zadni cira svetla na sedan galant 1997 ?



Offline ivovik

Myslis ze to je na europsku verziu galosa?
Nasiel som aj v cz nejaku stranku s optikou,len uz si ju nepamatam a cena bola nieco cez 8000 czk  :o


Offline Drak

světla jsou stejný jak v USA, tak v evropě. Ty co jsou k sehnání u nás jsou od stejného výrobce. Světla nemaj oranžový blinkr a schválení pro provoz na pozemních komunikacích.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
svetla jsou fakt pekny, ale  v evrope jsem je zatim nenasel, myslim, ze ty cerveny  blinkry by sly prosvitit oranzovejma ledkama.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jo , nasel jsem je tady :http://www.dicompracing.com/ukaz.php?id=6299  ,ale pisou , ze jen na 99-03, to je ma 97 jinačí? a chtej za ne fakt 8 tácu.


Offline Drak

od 99 byly zadní světla po kosmetické úpravě (kulatá couvačka a mlhovka) jinak rozměrově jsou stejný
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ok, budu tomu verit a objednam je. diky.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak  to vypada, že ty zadní světla už jsou na cestě , ale ta cena:220dolaru + 60 dolaru poštovné, potom nejspíš v čr -  clo a dph.ještě dám vědět až je budu mít v ruce, snad to bude letos. ještě tam mají tato světla  v karbonu , ale 330 dolaru!


Offline Drak

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to je pěkná cena, ale přes ebay to kupovat neumim, tak jsem to risknul přes příbuzný,snad nekoupili něco jinýho.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
A že nařekneš Drakovi....?? se vám divim,.... od čeho jsou kamaradi a vubec web..???
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
no nakonec to dostanu jako darek a to jde jenom u příbuzných, jinak tady je to katalogové číslo těch světel 
TYC81-5693-40

dáte to třeba do google a vylezou vam firmy  v usa i kanadě, maj tam toho spoustu!
« Poslední změna: 15.01.2008 - 10:13:18 od robb »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak světla už mám doma , clo bylo 0,00kč, dph 874 kč,překvapily mě 2 věci a to , že ve světlech sjou patice na naše evropské žárovky, a taky to ,že v nich nejsou- ani v jednom mlhovky, ale jsou tam zase dvoje koncová světla, tak to předělat pujde.horší je to s těma červenýma blinkrama, nevím jestli to mám risknout a jezdit s nima. zkoušel jsem to předělat na prosvícení oranžovými výkon. LED, ale slabota, zkusím ještě zelenou folii dovitř tý červený čočky a možná se to čevený světlo trochu změní do oranžova .
« Poslední změna: 28.02.2010 - 19:21:07 od robb »


Offline t.j.silence

Ok Ok. Taj daj potom vedieť ako si dopadol. Ja beriem veci z Ebay-u a mal som už v minulosti o tieto svetlá záujem, ale odradili ma práve tie červené blinkre.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
blinkry jsem už jakš takš vyřešil,v conradu mají barvy na žárovky za 92 kč malou lahvičku,tak jsem zelenou barvou jednou natřel tu 21w žárovku a ono to bliká skoro oranžově, no a mlhovku jsem nakonec dal místo levé couvačky-červenou žarovku dovnitř.jinak světla tam pasovaly stejně jako seriovky. Nakonec jsem dal do blinkru žluté led žárovky a bliká to oranžově,jenže při hodně slunném počasí to stejně blikalo malinko,tak jsem ty světla rozřezal a vyměnil jsem tu červenou čočku za bílé plexi a ted to už pořádně bliká.
« Poslední změna: 28.02.2010 - 18:55:11 od robb »


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Fešácí.....
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline morfes

Moc hezký... a jak tak píšeš tak to bylo hned!? Nebo s tím byly nějaké i větší problémy, než které popisuješ?
Ale jinak Good Job  :mellow:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
když už jsem se konečně dozvěděl katalogové číslo světel, tak už to šlo celkem rychle, balík  byl na poště za 10 dní, tam jsem zaplatil i to dph a hotovo/čekal jsem ,že budu muset na celnici/.Ale určitě by šly světla taky udělat z těch modulu HELLA  http://www.autofashion.cz/kategorie-17_410/svetelny-program-hella-moduly.html







/jako to má udělaný tenhle němec,je to ofocený z českého autosporttuningu 1/2008.Nebo tihle Rapidi.
« Poslední změna: 09.02.2009 - 18:38:47 od robb »


Offline t.j.silence

když už jsem se konečně dozvěděl katalogové číslo světel, tak už to šlo celkem rychle, balík  byl na poště za 10 dní, tam jsem zaplatil i to dph a hotovo/čekal jsem ,že budu muset na celnici/.Ale určitě by to šlo taky udělat z těch modulu HELLA,jako to má udělaný tenhle němec,je to ofocený z českého autosporttuningu 1/2008.
Inak super Český časopis. Stále ho kupujem.    ^_^
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP