GalantWeb

prokluz spojky

Offline Pepe

No a je to. Zítra jde Galant na výměnu spojky.Po týdnu se mu nechce jet . :(  No jo,najeto 205 000  a nemám zdání kdo a kdy ji měnil.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

A copak tam přijde? Exedy nebo něco podobného?
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Taky mě dříve nebo později čeká výměna spojky, někdy jí docela dávám kouř, i když zatím je naštěstí klid. Tak uvažuju do výhledu sportovní spojku. Co obnáší výměna? Víte někdo? Taky jsem slyšel, že třeba do města to je docela na prd, tak bych rád nějakou radu..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ložisko, spojka a přítlačák.... CO víc.. Záleží, jakou spojku objednáš... Čím víc lamel, tím je ostřejší.. Dost záleží taky na materiálu. Dělí je na STAGE - čim vyšší číslo, tím míň vhodný do provozu...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Tak to už mi jde úplně hlava kolem  :D No až to bude aktuální, s někým se poradím
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ja mam ted najeto asi 90t km na spojce Sachs sport, a pořád je ok...  Stála tuším něco přes 4,5tisíce..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pepe

 Koukám do katalogu Elit a   :'( , 12 000 kč sada. Připočti práci a  :'(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Hele hele................ celkem dobrá cena já vypláznul to co Pepe ...

Ještě k reakci nevim už od koho je to málo 70000km ale taky lítám pořád po městě....tak asi pro to...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

 Tak od pondělka večer jezdí Galant s novou spojkou a majitel je moooooooc spokojenej.
 Servsáci málem vyndali celý motor , kvůli LPGéčku . Takže O.K. -14 000,- :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Lpg nemám, ale spojka mě taky čeká, jsem zvědavej kolik to bude stát mě?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Omg... to je slušná darda... Nějaká změna Pepe? Mě, když to vyměnili, tak se posunul bod záběru spojky a pedál jde jinak - měkčeji...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pepe

Omg... to je slušná darda... Nějaká změna Pepe? Mě, když to vyměnili, tak se posunul bod záběru spojky a pedál jde jinak - měkčeji...
Pedál měkoučkej jako pírko ale zabírá skoro u podlahy. Ale tohle vyřeším přestavením . ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Žádné štelování , nastavuje se sama , jde do ideální polohy.  -_-       Tak počkám . ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Slick7

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8

   Nazdarek lidi, tak po dlouhe dobe a neoprav to prislo.   :'( Zacala me krasne prokluzovat spojka mezi 3-4 OOO otacek, takze oprava a vymena cele sady tuty. Jen jsem se chtel zeptat, poradi mi nekdo slusnou spojkovou sadu za slusny peniz. Byla mi nabidnuta v servisu nejaka sada japonskeho vyrobce za ca. 10 600,- ale jak jsem tady cetl, da se sehnat levnejsi a kvalita gut. Doporucte prosim
 ^_^  pro upresneni- Galant V6-24 2.5l r.v. 97 kombi