GalantWeb

Kotuce na Galanta 2,5 V6 24 r.v.1999

Offline Rafik

Dopravu neřeším:) mám známého v USA, který posílá do ČR hodně balíků týdně, takže nějaký ten balíček pro mě se tam ztratí...
Fakt mě ale zajímá kvalita. Jestli to fakt tak nebrzdí, tak je to pěkně na pytel.. jak se tak dívám, moc značek co dělá levné tuning kotouče moc není..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Tak dopravu řeš, protože kotouč je těžkej jako prase... A doprava je o váze... :-D :-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

No tak to se nějak kdyžtak udělá, ale teď mi spíš jde o ten brzdný účinek. Je to horší než origo kotouče co jsi tam měl předtím??
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Míval sem různý, Bremba, Nippartsy atd... Všechno stejný, tyhle jsou specifický v tom, že vyžadujou hrubší zacházení... Ale asi je to spíš daný směsí v deskách...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Tak díky... Hlavně jak s nima člověk zabrzdí -_-
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Modyk

  • Host
A co ty zimmermany opravdu nemá někdo nějaké zkušenosti? A jestli jo tak co k ním za destičky? Bremba bych si koupil určitě to je kvalita ale tolik peněz za to dát nechci.


Offline Lades

tak s tim nemuzu souhlasit. mam ty zimmermany derovany a hluk to nevydava (i kdyz zimmerman neni R1). mensi ucinek pri vode sem taky nezaregistroval a i v hlubokym snehu to brzdi dobre a to dostavaji kolikrat solidne nazrat. dokonce mi je doporucil a sam mistr Liska z Brna kterej je taky chvalil a rikal ze uz snima neco najezdil. udajne i vic vydrzi ale to ja zatim nemuzu potvrdit...
Já je mam, a dost silně přemejšlím, že je vyhodím z okna... Při brždění hučí, navíc když je hodně vody, tak mají tendenci na 1 sešlápnutí nebrzdit vůbec... :-D

« Poslední změna: 02.03.2009 - 08:25:00 od Lades »
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Rafik

Asi je rozdíl 5000,-jen za přední kotouče Zimmerman a 200,-dolarů za komplet sadu na všechny kola R1 :D
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Nojo je rozdil jen děrovany a děrovaný s drážkama.... :-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Modyk

  • Host
Tak jsem se rozhodl pro zimmermanny. Poraďte jaké destičky k tomu mám vzít. Jo a nezná někdo nějaké adresy abych mohl porovnat ceny? Díky všem.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To Modyk, a jaky zimmermanny kotouče máš přesně na mysli?



Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Na mjauto.cz maji ty zimmermany vrtany za 2100,- kus...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pepper

Mám děrované Zimmermany, desky od TEXTARu, vyměněnou brzdovku, pročištěné všechny brzdiče - hluk žádný, ani pomalejší nástup v dešti, ale zásadní rozdíl oproti originálu nepozoruju, utahají se taky. Mám v plánu zkusit nějaké tvrdší desky - máte někdo nějaký tip?
 

tak s tim nemuzu souhlasit. mam ty zimmermany derovany a hluk to nevydava (i kdyz zimmerman neni R1). mensi ucinek pri vode sem taky nezaregistroval a i v hlubokym snehu to brzdi dobre a to dostavaji kolikrat solidne nazrat. dokonce mi je doporucil a sam mistr Liska z Brna kterej je taky chvalil a rikal ze uz snima neco najezdil. udajne i vic vydrzi ale to ja zatim nemuzu potvrdit...


Offline Drak

EBC destičky  a asi bych zkusil rovnou červený keramický redstuff  DP3830C

objednat by měly jít u http://www.ebc.cz
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Drak

žlutý jsou ještě tvrdší než červený a aby nebrzdily až po pořádném zahřátí
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

                  Je možný,že tady http://www.nakupovani.net/Automotive-15690151-B000JQ0QOK-EBC_Brakes_Brake_Rotor_for_1998_2000_Mitsubishi_Galant.html
chtěj za pár děrovaných kotouču 3tisíce?
« Poslední změna: 03.03.2009 - 12:56:36 od robb »


Offline Drak

možný to je, jen aby doprava nebyla dražší než ty kotouče :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A ty destičky jsi myslel tyhle pod pořadovým číslem 7 ? myslím teda na obyč. žraloka 2,5          http://www.nakupovani.net/shop.php?k=DP3830C&c=Automotive
« Poslední změna: 03.03.2009 - 15:25:44 od robb »