GalantWeb

Rucni Brzda

Offline Pepe

Zatuhlé lanko se při demontáži ULOMILO z posledního rezavého vlákna.
Lanko zatuhne v přechodu bowdenu do krytu kola. Kelly lanka nemá,
Nipparts kašlou na nás, tak jsem ho objednal u Domanského- originál
cena ,díl asi Nipparts za 1650,- kč. :cry:



Galant  93 2.0 101 kW
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline t.j.silence

Keď ste už pri tých ručných. Na koľko zubov by mala normálne ís
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Drak

Na třetím zubu by mělo auto zastavit. Jestli ti zabere až na 9 zubu, tak dotáhni lanko.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
zatahuju na 5 ale to uz pouziju sílu na skusil sem to kdyz sem dojizdel  (opravdu pomalinku... a na tretí uz to zastavilo......
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline t.j.silence

No tak som ich porátal ešte raz a je ich az 14!!! Takže sa hned idem pusti
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Pepe

No tak som ich porátal ešte raz a je ich az 14!!! Takže sa hned idem pusti
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline waltr666

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
  • MITSUBISCHI SPACE WAGON 4*4 PROJEDE SKORO VŠE!!
Jo-to je pravda!! vd je k nicemu-jen tak na rychle uvolneni rezatyho sroubu ale to je vse!!!---nema zadne mazaci schopnosti a do druhyho dne-ani ne je nastrikane misto totalne suche!! konkor zustava mastny i po dlouhou dobu a nesmyje se ani vodou. ze skusenosti vim ze osetreny povrch byl konzervovan jeste po roce!!!!


Offline hoktar

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 112
Dá se štelovat , pod loketní opěrkou je vahadlo, které se dotahuje.  Dostaneš se k němu po oddělání přihradky pod opěrkou.

A jak se odělává ta přihrádka?
Galant V6 2.5 24V 2000


Offline Drak

ten semišovej vnitřek pod loketní opěrkou jde vysunout nahoru. Pod ním je hrazdička s brzdovýma lankama.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

A jak se odělává ta přihrádka?

Podľa tvojho podpisu súdim že máš ten istý model ako ja. Vyzerá to nejako takto a tam dole pod tým okbercom je tiahlo s lankami.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline estimator

cafte nexce sa mi zakladat novu temu ked tu je to tak dobre rozobrate....staci ju len doplnit a zanechat pre buduce generacie...  :D :big grin:
nemate niekto nejaky obrazok ktoru matku treba dotiahnut? tu priehradku som vybral a boli tam dve lanka s ukoncenim na matku tak predpokladam ze tu.....
mozete sem smarit obrazok co sa presne dotahuje? dik....
mne to zabera az na 12. zube....
a este ma zaujima ako zistim ze tie lanka su vhodne na vymenu? (pod auto sa tazko dostanem len so zdvihakom)  dik  :evil:


Offline Drak

utahuje se matka mezi lankama uprostřed hrazdičky. Je na šroubu vedoucím k mechanizmu páky ruční brzdy. obrázek jesem nenašel. Lanka pokud nedrhnou a maj nepoškozený teflonový obal jsou OK.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline peterss

zarucena vec na hrdzu a rozne usadeniny je kyselina fosforecna ale tu asi nezozenies ale garantujem ti ze ked tam nalejes coca colu tak to behom chvile povoli a potom premazat olejom!


Offline UHNAK_GTi

Ono celkovo japonci neako nedomysleli to vracanie laniek spat.... mne sa dopinacie pruzinky pravidelne hrdzaveli a nevracalisa, a boli hodne unavene , ja som ich vzdy zlozil , ocistil prepruzil a pretocil opacnym smerom aj 5x a nastriekal wdckom taktoto chvilu fungovlo....... potom som to uz neako neriesil kedze som ho potom preda...... :'(
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline estimator

no ako je vidiet z obrazka bovdeny ani nevidim...
nejak sa mi to nezasekava cize to asi nebudem riesit....nastriekat by som to nastriekal ale netusim kde.....
a k obrazku dotahuje sa ta skrutka co som vyznacil?
p.s. co je ta blbost hore? s tymi kablami?
« Poslední změna: 08.04.2008 - 22:22:09 od estimator »


Offline Drak

Ta krabice s červenýma drátama je jednotka airbagů. přitáhnout by se mělo to prostřední lanko.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline estimator

zrusil som ten obrazok nebola to ta matka ale uz to mam je to ta uplne prva matka  :mellow:


Offline mitch

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
muzu se zeptat, jak se to lanko z auta demontuje? nevim kde zacit
Mitsubishi Galant 2.0i '93


Offline Drak

U páky ruční brzdy povolíš co to jen jde hrazdičku napínající obě brzdová lanka. Ty potom z hrazdičky vyhákneš. Potom povolíš uchycenění lanka u brzdy. Odpojíš všechny přichycení a komplet lanko s bovdenem vytáhneš.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)