GalantWeb

jednotka

Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
cau lidi potrebuji radu u colta me v ridici jednotce odesel odpor na R101 tak jsem ho vymenil a taky zhorel sehnal jsem drohou jdednotku a taky se zahriva co stim druha jednotka me vysla na6000kc a je to jak ta stara co muze byt spatneho ten odpor se us pali pri zapojeni toho maleho konektoru ostatni jsem nezapojoval a presto se pali :(
« Poslední změna: 28.03.2005 - 13:36:04 od Kukulik »


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
no...a co se podívat, na součástky ještě před tím odporem....hoří to kvůli velkýmu proudu, tak zjistit co se děje před tím....já vim...rada k ničemu, ale víc nevim :huh:  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Drak

Zkus proměřit na jakej pin konektoru vede ten odpor. Pokusím se najít popis toho konektoru a tím by se dalo vysledovat co by to mohlo být.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Citovat
Zkus proměřit na jakej pin konektoru vede ten odpor. Pokusím se najít popis toho konektoru a tím by se dalo vysledovat co by to mohlo být.
Tak jsem skousel odpojit ty konektory tech cidel porad se to hralo pak jsem je zase pripojil a us se to nehreje ani se me nerozne kontrolka chek engine ani pri zapnuti klice ale proud tam jde jako do ridici jednotky ja us jsem stoho hruska.      



A jeste nevite nahodu kde ve Vrbne se delaji japoncici prej se tam daji odskouset ridici jednotky musim vedet jestly urcite jdou jinak stim asi nehnu jsem z Rymarova a servis mam strasne daleko aktomu toto auto tu nikdo nema jestly je nekdo poblis at se me prosim ozve kam stim jezdi do servisu nebo kdo to tu poblis dela me us to nebavi porad nekde chodit pesky a pucovat si nejakou zdechlou skodovku predem dik moc a ahoj


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
... jestly je nekdo poblis at se me prosim ozve kam stim jezdi do servisu ...
Muzes s tim do Opavy - KODECAR (primo Mitsubishi), sice to taky neni z Rymarova nejbliz, ale neni to takova hruza.
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Citovat
Citovat
... jestly je nekdo poblis at se me prosim ozve kam stim jezdi do servisu ...
Muzes s tim do Opavy - KODECAR (primo Mitsubishi), sice to taky neni z Rymarova nejbliz, ale neni to takova hruza.
a nevis jestly me odskouseji jenom jednotky samostatne


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
a nevis jestly me odskouseji jenom jednotky samostatne
to nevim, ale zkus tam zavolat - kontakty jsou tady: www.kodecar.cz
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Citovat
Citovat
a nevis jestly me odskouseji jenom jednotky samostatne
to nevim, ale zkus tam zavolat - kontakty jsou tady: www.kodecar.cz
tak ja tam skusim zavolat a kamos riral neco o vrbne ze prej tam provadeji cipovani a maji servis je to nejakej soukromnik nevis o tom neco prej delaji jenom japonce vcera me dosla kniska JAK NA TO je to vsechno pekne popsane jak si skontrolovat vsechna cidla jestly jsou o.k. ale jak nebudu met jistotu ze mam dobrou jednotku tak je to vse zbitecne skouset skoda ze tu nemam nejakeho kamose co by mel stejno tak by se dalo aspon odskouset jestly moje jednotky poslapou u neho jinak dik za pomoc
 


Venda ST

  • Host
Ahoj.Já jsem měl ten samej problém,jednoku jsem měl dvakrát v opravě a nakonec mi řekli že si mám sehnat jinou jednotku.Nakonec jsem sehnal auto na ND a přendal jsem jednotku i s motorem protože to byla 2.0 a já měl 1.8.Ted už jsem najel 700KM a zatim bez problému.


Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
tak us me to jede chyba byla v ridicich jednotakach tet mam dve spravene spravily me je v kralupech nad vltavou byla to klasicka zavada R.J. za bezvadnou cenu a dik vsem co me pomahaly us jsem stasnej jako blecha v kozichu


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
to: kukulik
můžeš hodit kontakt na ty lidi z vrbna?


Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
toto jsem dostal


při hledání nějakých informací o vozech Mitsubishi jsem narazil na Váš
problém uvedený ve fóru Galantweb.com. Již delší dobu se zabývám opravami
řídících jednotek vozů Mitsubishi. Závada na vaší jednotce mi není neznámou
a pokud jste ji moc netrápil bude opravitelná. Předpokládám, že se jedná o
řJ 0725 nebo 3010 pro vozy LANCER/COLT 1.5MPI r.v. 89-91. Jestli máte zájem
mohu Vám nabídnout její opravu a následné otestování. V případě, že bude
neopravitelná, Vám ji pošlu poštou zpátky zdarma.
Cena opravy činí 2.500,- Kč + poštovné. Jednotku testuji pomocí
originálního testeru MUT 1 a následně ve voze. Opravenou jednotku Vám pošlu
na dobírku. Stačí mi ji poslat na adresu uvedenou v tomto E-mailu.

S pozdravem

Ing. Radek Zelený
NGS, s.r.o.
Tomkova 409
27801 Kralupy nad Vltavou
Tel.: +420 315 707 131
Fax : +420 315 707 200
GSM:+420 606 602 776
E-mail: zeleny@ngsnet.cz
 


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
no já myslim, že bysme měli pana Zeleného navštívit...
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
paráda by byla, kdyby dokázal i chipnout


Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
to delaji tu unas sezenu kontakt delaji mitsubishi soukrome


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
teď si nevzpomenu na adresu, ale za chip na galanta chtěli 14500tis to se asi udeřili. Doufám že ti od tebe mají rozum ;)  


Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Citovat
teď si nevzpomenu na adresu, ale za chip na galanta chtěli 14500tis to se asi udeřili. Doufám že ti od tebe mají rozum ;)
stim kontaktem to bude chvilku trvat musim tam zajet a poptat se co vse devaji


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
to budeš naprosto dokonalej. S chipováním myšáků je problém, málokdo to dělá a umí.