GalantWeb

BRTNICE 2008

Drak · 126 · 41559

Anketa

Termín Brtnice 2008

23. - 25.5.2008
2 (15.4%)
30.5. - 1.6.2008
5 (38.5%)
Mohu oba termíny
6 (46.2%)

Celkem hlasovalo: 13

Hlasování ukončeno: 22.02.2008 - 09:02:51

Spojené události

  • BRTNICE 2008: 30.05.2008 - 01.06.2008

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
taky bude počítám nějaký víno a kořka. co se týče mě a piva už jsem psal, nejsem pivař - tudíž u mě nepočítejte s trháním rekordů :D


Offline Drak

přijede 45 lidí. Jsou v tom započítany i děti a ženy. Těch je cca 12 a ne všichni pánové vypijou za první noc 5 piv...kořalku a víno. Na pátek budou dva Collkegy a v sobotu by mělo být podle všeho pivo v sudu.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Lades

Pánové neberte to prosím vás jako hotovou věc. Řekl sem že se maximálne vynasnažím, ale bude to týden před mojí svatbou a v průběhu stavby RD taže toho času moc nebude. Pokud mě do toho termínu něco vleze tak bohužel nepřijedu. Ale pivo už mám rozjednaný i s chlaďákem. Domluvíme se zítra na Školičce....
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline BAD

já bych s těma lidma byl opatnější aby to nebylo jako každej rok kolik lidí má zaplaceno ???? :mellow:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Drak

počítám jen ty, který zaplatili na učet a nebo mi to řekli. ostatní jsou podčarou.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

počítám jen ty, který zaplatili na učet a nebo mi to řekli. ostatní jsou podčarou.
aha tak kdyz to rekli tak to jo ... ja se drzel toho seznamu co je nahoe  :mellow:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
pokud neco zbyde, tak to dame hance domu..  -_- posledne si taky vezla nejake maso  ^_^ coz mi pripomina, ze u ni zustala asi bednicka.. draku ?


Offline Drak

ja o posledních bedýnkách nic nevím...mam jen tu jednu z první brtnice...kde je konec ostatním netuším
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
na tento prispevek neber zretel, autor uz je starsi a p...e  uplne povsem  :D

Hlavně po školičkářským tataráku  ^_^ Románku jen počkej  :angry:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
Hlavně po školičkářským tataráku  ^_^ Románku jen počkej  :angry:
hele nikomu po nem jeste nic nebylo, jen ty jsi ho nedovezl ani na kraj prahy  -_-


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
ja o posledních bedýnkách nic nevím...mam jen tu jednu z první brtnice...kde je konec ostatním netuším
no ta posledni tusim se prave asi zasekla u hanky.. a ty jsi za ni rucil zivotem.. za tu bedynku  -_-


Offline Drak

v tom případě jsem "mrtvý muž"  -_-
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
hele nikomu po nem jeste nic nebylo, jen ty jsi ho nedovezl ani na kraj prahy  -_-

Hade  :angry: náhodou vydržel až do Žďáru  :laugh:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
Hade  :angry: náhodou vydržel až do Žďáru  :laugh:
to jsi se mohl prevliknout klidne driv  :big grin: :mellow:


Offline natassam

  • Quo vadis domine...
  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
    • http://-
Se mnou a mojí polovičkou si nedělejte "těžkou hlavu" co se piva týče. Ani jeden ho nepijeme a já se musím přiznat, že alkohol nepiji skoro vůbec.Ono léky a alkohol nejdou dost dobře dohromady. natassam
natassam


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Brtnice se pomalu blíží   -_-  a potřebuji do 20.5. nutně nahlásit kolik budem chtít klobásů a tlačenky  :undecided: hafhaf už jsou nachytaný  :laugh:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Zion

  • Host
 ^_^ sulc brrrrr .......... tak tlacenku ja nemusim :-) a klobasku tu urcite ochutnam i kdyby byla z potkana  :D :D :D


Offline Drak

v tlačence ze Znojemských hafanu sulcu moc není... -_-
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Alik

mozna se stavim na cumendu :mellow:je nekdo pro?
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline estimator

ja sem pro  :D :D

inak klobasky a tlacenka s nami nemusite pocitat....  :big grin:
ale to pivo to si daaaam  -_- :D