GalantWeb

Naraznik

Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
Vite jestli se da nejak rozume opravit predni naraznik?

Resp spodni cast.
Jsem pri parkovani spechal a nedaval moc pozor a dost skarede jsem zabral za obrubnik a mam tam asi 7cm prasklinu (zespoda takze to neni zas tak moc videt)
On je vubec ten naraznik strasne dodelanej (nesnasim ty prazsky "vlny" porad nekde skrtam).

Da se to nejak svarit aniz by to bylo moc videt?
A nevite jak vypada naraznik z autokelly? Protoze jestli stoji 1200 tak ho radsi celej vymenim nez to nejak opravovat.
Naraznik
Hlavne jestli nejak rozume pasuje aby to nebylo treba cely uplne krivy nebo tak neco.

Potom jak jste poresili ty odrazky kolem mlhovek uz mi to upadlo na obou stranach.

Neznate v praze nejakeho dobreho karosare za kterym bych zajel na konzultaci. Ono toho je totiz mnohem vic kolem karoserie co potrebuje poladit.
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Citovat
Vite jestli se da nejak rozume opravit predni naraznik?

Resp spodni cast.
Jsem pri parkovani spechal a nedaval moc pozor a dost skarede jsem zabral za obrubnik a mam tam asi 7cm prasklinu (zespoda takze to neni zas tak moc videt)
On je vubec ten naraznik strasne dodelanej (nesnasim ty prazsky "vlny" porad nekde skrtam).

Da se to nejak svarit aniz by to bylo moc videt?
A nevite jak vypada naraznik z autokelly? Protoze jestli stoji 1200 tak ho radsi celej vymenim nez to nejak opravovat.
Naraznik
Hlavne jestli nejak rozume pasuje aby to nebylo treba cely uplne krivy nebo tak neco.

Potom jak jste poresili ty odrazky kolem mlhovek uz mi to upadlo na obou stranach.

Neznate v praze nejakeho dobreho karosare za kterym bych zajel na konzultaci. Ono toho je totiz mnohem vic kolem karoserie co potrebuje poladit.

 cus .... jeste hledas dobreho klempire....?
Ja jednoho mam je hodne dobrej (takovej hracicka) nechal sem si u nej delauz hodne veci.... a je fakt sikovnej....budu si tam nechavat delat temer vsechno....tak pokud jeste hledas tak se ozvy....Je to v Hornich pocernicich kousek od Náchodské ulice....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)