GalantWeb

Zadní tlumiče

Offline Fechtlari1

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Ahoj, nedávno jsem pořídil nové všechny tlumiče pro galoše, ale pořád mi zadek sedí moc dole.
Dát ještě pružiny? V kuftu mám LPG nádrž na 50litrů. - váha by mohl být problém?
Někdo kdo vyrábí podložky mezi karoserii a uložení tlumiče, jako pro subaru.

Díky za jakoukoli radu.


Offline Fechtlari1

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
fotka je stará, byli tam sportovní tlumiče, proto je předek taky tak nízko. Zadek, ale zůstal nízko po výměně pružin a tlumičů, jen pružiny namontovány starší.


Offline Majk MG

No a kolik máš najeto ? na mém autě předchozímu majiteli (soused)  seděl taky zadek, tak dal nové pružiny a hned to bylo výš. ony se časem unaví  -_-


Offline Fechtlari1

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Ahoj, najeto mám 78 000 km :) Ale asi to bude stářím auta  ](-:


Offline Pepe

Koupil bych nové pružiny , tvrdší, jestli se nepletu mají oranž značku.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Fechtlari1

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134

Offline Pepe

A co zkusit pružiny z kombika ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Fechtlari1

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Mám je skladem, ale combi vypadají úplně jinak,včetně tlumičů.
Už dorazily nové pružiny, tak uvidíme  :roll:


Offline Severín

Tak mám nový zadní tlumiče a pružiny, ale od tý doby mi bouchá předek. SHIT. Každopádně mám jeden tlumič vyteklej, ale druhej nevypadá, ovšem rány jdou z obou stran. V servisu koukali na vůle, ale mám tam toho většinu novýho a oni nic zvláštního nenašli. Bouchá to i při malých nerovnostech a naopak někdy to při dírách mlčí. Tlumiče půjdou nový, ale je to fakt jejich dílo? Co myslíte...

MImochodem, tomu galošovi je spousta let, ale stejně by mě zajímalo čeho se ta pověstná japonská spolehlivost týká...:D


Offline Pepe

Dost často klepou "kosti"a tyčky  uchycení stabilizátoru
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


guest2672

  • Host
Mám je skladem, ale combi vypadají úplně jinak,včetně tlumičů.
Už dorazily nové pružiny, tak uvidíme  :roll:
jak to dopadlo ??


Offline Severín

Pepe, můžeš mi prosím tě hodit nějakej odkaz? Protože bohužel nevím, co myslíš. Já si myslel, že už jsem vyměnil všechno.

Mimochodem, kára mi už skoro neřadí, ale může za to tutově spojkovej váleček, protože ten pedál nemá tlak a musím ho našlapávat (blbý, když potřebuju na dálnici podřadit). Tak se chci zeptat, jestli je tady nějakej profík, kdo mi pomohl s výměnou (nevím, jak je to složitý) nebo to budu muset dát do servisu... Jasný, že za odměnu.



Offline Severín

Tak ty jsme měnil. I obě spodní ramena a čepy v horních...


Offline Pepe

« Poslední změna: 14.04.2017 - 18:55:18 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

přesně jak píše Pepe.. opravná sada hlavního..cca 500kč. Zrenovovat a jede se dál. Pak koupit i pomocný válec (ten kup, ale rovnou nový) ten stojí 200 kč. Mě se totiž po repasi hlavního stalo to, že začal pěkně správně tlakovat a starý pomocný ty tlaky nevydržel a praskl...takže když dávám nové..tak oba..teda aspoň to podle mě má smysl..

jinak levěn se dají sehnat na prodej dílů.
A.B.S. repas sada hlavního válce: objednací číslo 73371
TRW pomocný válec: objednací číslo  PJF705
čísla zadej do kolonky hledání na adrese a vyjede ti max dvě tři položky..tak si přečti co to je a hned víš co potřebuješ. vyjedeti filtr, topení a  spojkovej válec..takže chceme válec..klik na něj a máš ho :)
adresa: prodejdilu.cz
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Severín

Dík Pepe/Dagu, podívám na to a objednám. Tlumiče jsou na cestě, tak to pak nechám udělat najednou, abych byl na Kadov ready. Teda jestli pojedu...


Offline Sir Dag

jasně, že pojedeš..když můžu i já se shořelou brzdou..tak můžeš i ty se stavem jaký máš či po opravě :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Přišel návrh od elkapiho, vyměnit všechnu spojkovou kapalinu jako bod 1 . Pokud by to zlobilo dál , tak vyměnit a repasovat . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

taky jsem měnil a zjistil jsem díky tomu únik..takže proč ne..navíc brzdovka stojí pár korun :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue