GalantWeb

Votuzérůf koutek...

Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Diskuze o tuningu a naraznicich uz tu byla a docela horka. Proto jsem se rozhodl, podelit se s vama o opravdu ojedinele tuzingove kousky hodne nasledovani....
Verim ze i vy prispejete jiste nemene zajimavymi fotografiemi z cest po okoli...
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Misak

Taky se pridam. Tohle jsem nasel na vrakaci za Brnem. Nekolik malickosti z nej by se mi libilo, ale muze mi nekdo vysvetlit, kde se ziskava psychicke poskozeni projevujici se znehodnocenim krasneho modelu vozu z dilen MMC pouzitim maximalne nevkusne zlute barvy? Chapu, ze kazdy mame svuj vkus ale zluta na vinovou, navrtana palubka zlutyma diodama, stejne tak zpetny zrcatka, nemluve o prudusich a listach......??? :anz:  :'( Hledte:
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline BAD

Taky se pridam. Tohle jsem nasel na vrakaci za Brnem. Nekolik malickosti z nej by se mi libilo, ale muze mi nekdo vysvetlit, kde se ziskava psychicke poskozeni projevujici se znehodnocenim krasneho modelu vozu z dilen MMC pouzitim maximalne nevkusne zlute barvy? Chapu, ze kazdy mame svuj vkus ale zluta na vinovou, navrtana palubka zlutyma diodama, stejne tak zpetny zrcatka, nemluve o prudusich a listach......??? :anz:  :'( Hledte:

drakuuuu to je normální útok na tvýho žluťáka  :D
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
speciálně to barvení interiérových plastů je fakt debilní nápad. Viděl jsem to na několika autech vždy to stojí za.......   nehledě nato, že se to počase ošoupá a vypadá to pak debilně dvojnásob


Offline Drak

drakuuuu to je normální útok na tvýho žluťáka  :D
ja nemám žlutou ale limetkovou :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
ja nemám žlutou ale limetkovou :)
to mi bylo hned jasne, ze to nevydrzis a ozves se  :D


Offline BAD

ja nemám žlutou ale limetkovou :)
ale máš debilně zalimetkovaný vnitřní plasty  :D
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Drak

to mi bylo hned jasne, ze to nevydrzis a ozves se  :D
sem se držel od chvíle napsání a pak mě to už nedalo  -_-
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Misak

Coz, ze si nekdo natre vnitrni plasty,... no budiz. Ale dokonce do palubky navrtat diody? a hlavne jak jsem psal me zarazi ta kombinace vinova s zlutou vne auta
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Nejenom pražáci znaj potunit....
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004