GalantWeb

osvětlení přístrojovky

Offline johny11

Ahoj všichni,stal jsem se majitelem Galantu 1.8 glsi r.v 95.Potřeboval bych od Vás radu,co všechno by mělo na přístrojovce svítit.Myslím tím osvětlení různých spínačů.Zatím jsem vyměnil žárovičky pro ovládání topení,popelník a zapalovač.Mají být podsvícený i různá tlačítka?Předem moc děkuji za odpovědi ^_^


Offline Rafik

Vítej mezi šťastné majitele :-) Na středovém panelu to jsou tlačítka klima, vnitřní oběh, výhřev zadního okna, výstražné směrovky. Pod volantem mají být podsvícené obě tlačítka mlhovek a podsvícení tlačítka pro otevírání okna řidiče. Nic víc mě zatím nenapadá, ale jsou to vpodtstě všechny tlačítka.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

Jinak spíš než neustále měnit praskající žárovičky, doporučuju diody. Slyšel jsem o nějakých se zabudovaným odporem, jen vyměnit kus za kus. Chystám se na to, ale až nebude taková kosa
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
já jsem zase pro žárovky. Za 12 let praskly 3 a tak jsem je vyměnil. Na dalších 12 let mám pokoj. Než se s tím drbat...
Radouš


Offline johny11

Vítej mezi šťastné majitele :-) Na středovém panelu to jsou tlačítka klima, vnitřní oběh, výhřev zadního okna, výstražné směrovky. Pod volantem mají být podsvícené obě tlačítka mlhovek a podsvícení tlačítka pro otevírání okna řidiče. Nic víc mě zatím nenapadá, ale jsou to vpodtstě všechny tlačítka.
Moc děkuji za radu.Včera jsem to ještě jednou rozebral a ty žárovičky jsem vyměnil za diody,nic na tom není,už to svítí -_- jen se musím ještě podívat na ty spínače.


Offline johny11

Diody jsem si upravoval sám,dával jsem před ně odpor,nic na tom není.Jinak se ale dají koupit už upravené.


http://www.autodoplnkyfro.cz/led-c-139_147.html?page=2&sort=20a