GalantWeb

pomoc z audio zapojenim

Offline m8494

ahojte,

potreboval by som poradit, ako a kadial je najlepsie potiahnut kablovacku z kufra k radiu a dalej k baterke, mam galant sedan 99, a v kufri sub, 2x zosilovac ( na sub a na repro), kapacitator

vdaka


Offline Drak

napajení k baterce levým vnitřním prahem až k průchodce  u A slopku do podběhu a průchodkou za levým předním blinkrem k baterce. Signálové od radia středem, kde není žadná jiná kabeláž do kufru.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline m8494

z vnutra som to nemal este odstrojene, predny blatnik uz bol dole takze tam si to viem predstavit ako to pojde, skor neviem ako sa dostanem do L prahu a stredom ide aj nejaky tunel alebo to dat len popod calunenie?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Sundáš plastový kryty prahů, odhrneš koberec a je tam takovej "plastovej tunylek" - jen lišta, tam to ulož... Ale doporučuju opravdu tahat signálový kabely středem kolem tunelu, kvůl el. šumu..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline m8494

a este by som potreboval vediet ako poriesit vypinanie kapacitatoru lebo tako to bude asi na priamo na batarku a bude to stale pod prudom


Offline m8494

to som mal aj v plane, ze signal pojde bud stredom alebo prava strana


Offline Drak

středem to natahneš na hraně podlahy a tunelu a pro fixaci přilepíš power paskou. Po pravé straně toho moc netahej, jde tam napájení benzínové pumpy a to může indukovat slušné rušení
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline m8494

budem mat peknu sobotu:)  a vies mi este pomoct  vypinanim kapacitatora?


Offline Drak

nejdřív ho připojiš na kostru (-)  potom ho přes odpor nabiješ a trvele připojíš (+)  pokud ma dalkové vypínání, tak to připojíš na remote spinání z radia (stejný kabel jako na spínaní zesilovače)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline m8494

aha tak to by malo byt uz vsetko, uvidime ci to bude hrat alebo to zhori  -_-


Offline Drak

hlavně se nelekni při nabíjení kapacitoru bez odporu...je to jako svářečka :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline m8494

a bude s tym problem aj ked je z elektronikou, nemala by sa o to postarat?
ps. nieje to nove, uz je to jazdene audio tak 2 mesiace
« Poslední změna: 24.06.2009 - 19:44:13 od m8494 »


Offline Drak

když se kapacitor instaluje a nebo deinstaluje měl by se bud přes odpor nabít a nebo vybít. u většiny je odpor dodáván jako příslušenství.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Já dostal ke kapacitorum malou 12V žárovku a nabíjel sem je přes autonabíječku, mínus na mínus, do plusu chytnout žárovku a přiložit na plusovej konektor kapíku, ta žárovka svítila jak Maják na ostrově Faru.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline m8494

takze uz mam nejaky ten navod podla ktoreho je to kap. z ochrannou eloktronikou, a ze netreba ziaden odpor ani ziarovky ani..... , inak zostava  alpine MPP-M500 + toxic 4kanal 4x75 RMS +kapacitor 1,5 F + BOA basak 300RMS a komplet kabelaz, secko za 200 E , a ma to 3,5 mesiaca
este ma chalan JWC chameleon   http://www.youtube.com/watch?v=UvjahjWu0d0  , stal 570 eur a hral     1mesiac v aute teraz 300 E ak by niekto chcel