GalantWeb

Povinný ručení

Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
jaky platite povinny ruceni na galanta 95 1,8?Platite to druhy nejvyssi (obsah 1850-2500) nebo castku za 1350-1850?Diky
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Alik

to 1,8-2,5 neni to nejdrazsi to je za to 2,5+ ato se plati myslim ze 12,000 ja za galanta 2,5 platim 9,000 + 500 za sklo
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Tak nastesti je to 1350-1850 takze pohoda.
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Itchy

  • Host
...samo, že 1350-1850. Páč onen Micák (mám taky 1,8 '96) má obsah 1834 (+- už to teď nevim přesně)...  ;)
Musel jsem se ohlížet při výběru auta max. v téhle obsahové kategorii, protože platit tu vyšší mi nebylo povoleno udat z rodinného rozpoču z "vyšších míst" (samozřejmě manželka  :cry: )


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
To máš blbý jestli není lepší se rozvéct a pořídit silnější auto........ :hehe:  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Itchy

  • Host
...mno,, tak to mám asi jinej žebříček hodnot než ty...  ;)
Ne že bych nebral silnější auto, to né... ale mě to přijde taky jako dobrej kompromis, než se rozvádět ??? :confused:
Já jsem si nestěžoval!.... jsem s naším Myšákem nadmíru spokojenej.


Offline BAD

Citovat
...mno,, tak to mám asi jinej žebříček hodnot než ty...  ;)
Ne že bych nebral silnější auto, to né... ale mě to přijde taky jako dobrej kompromis, než se rozvádět ??? :confused:
Já jsem si nestěžoval!.... jsem s naším Myšákem nadmíru spokojenej.
to je dycynky tak nikdo z podpantofláků si "vlastně nestěžuje" vlastně to tak chtěj sami  :hehe:  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Tak, tak halt si musíš vybrat silnou ženu nebo silný auto... :hehe:  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline BAD

Citovat
Tak, tak halt si musíš vybrat silnou ženu nebo silný auto... :hehe:
jeee už se těšim jak se zase vožerem :o) škoda jen že přijedeš a v sobotu ...
BMW 745i, V8, 332 PS


Itchy

  • Host
...samozřejmě že to tak chci! Nevidim na tom nic "podpantofláckýho", že se dokážu se svou ženou dohodnout. Ty máš asi jiné zkušenosti, já ti to neberu. (budeš muset asi ještě dlouho hledat  :cry: )
Pro mě je přechod z Trabíku a


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Tak si to tak neber s Badem jsme se pokusili o fór , který jsi nepochopil.Mimochodem hledat nemusíme už jsme dávno našli a asi i dobře. :P
« Poslední změna: 24.08.2005 - 07:55:35 od jirka »
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Itchy

  • Host
jooo tak todle jsem jako for opravdu nepochopil. ..nech to plavat!
Jinak jsem opravdu s Myšákem obrovsky spokojenej (i když na něho nemám moc času) je to dříč každým coulem. Teď jsme absolvovali dovolenou na


Offline BAD

Citovat
...samozřejmě že to tak chci! Nevidim na tom nic "podpantofláckýho", že se dokážu se svou ženou dohodnout. Ty máš asi jiné zkušenosti, já ti to neberu. (budeš muset asi ještě dlouho hledat  :cry: )
Pro mě je přechod z Trabíku a
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
no nevim, ale Kacaba, když poprvé viděla a hlavně slyšela ten šestiválec, tak se do něj zamilovala :huh:  myslím, že je lepší, když to ta ženská vidí na vlastní voko a ne jí to jenom vyprávět......to samý měl i táta - před rokem se rozhodl, že vymění svou starou 120ku a máma řekla, že to musí být malý, zelený, se střešním oknem a musí to málo žrát..."maximálně 1600 ccm" zněla dohoda....no a pak jí táta ukázal dvoulitrovýho Accorda....a bylo B)  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
B) Jeste se vratim k tomu pov.ruceni.Ja platim mesicne a je to 666,-takze za rok 7992,-.Za 2,5 se mi to zda v poho.JO je to u ceske pojistovny!!!!!!!!!!!!!! B)  
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline UHNAK_GTi

no ja neviem čo tu furt riešite majstri stym povinym ručenim ja za GTičko platim slovenskych 4900sk za rok čo je vašich okolo 3800kč a to stačimat decentnu zmenu v tcechnickom preukaze kde je trošštičku nižšia hodnoa :D  :D  :D  
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD