GalantWeb

dá se ještě koupit SIGMA? za kolik?

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
starý ale pořáááád dobrý!!!!!!  ^_^ ^_^

no a co si budem povídat za maličko peněz hodně luxusu  :laugh:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to už by mě víc lákal ten diamante,ale nejvíc ta Magna   http://www.galantweb.com/index.php?topic=2284.msg24096#msg24096
« Poslední změna: 24.10.2010 - 21:29:01 od robb »


Offline Pepe

三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Povedená, myslím, že by to mohl být velký konkurent třeba A8.,....


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak to je už o něčem jiném  ^_^

very nice car..
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline BlackJack

Jo a eče dodatek .. Sigma taky hnije a ne že je skoro z nereze  :P
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No pokud byla třeba bouraná a někdo rovnal autogenem?


Offline morfes

mně by se taky hodně líbila :) čtyřkolka a nastavení tuhosti podvozku, to by bylo.
Ale víc mě láká nějaká amerika - třeba Cadillac Seville z 2000/2001 - V8 Northstar a 299HP. No nádhera!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
truckere a nepotřebuješ k řidičáku taky profesák? Ten stojí nějakejch 40 000 peněz
Radouš


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
njn profesák....a zkus uhádnou kde všude je profesák zapotřebí?? hmm?? nikde! je to jen další tahárna peněz od těch kurev nahoře!! když tatu stavěli tady v čr tak nějaký profesák jim byl celkem jedno, vrátil mu ho policajt s poděkováním ale že chce řidičák občanku a papíry od auta...klasika...no a v cizině ani nemluvě tam ani nevěděli co že to je....takže asi tak s profesákem a řidičem kamionu, opět a jen zase čr musí mít něco extra, kdyby to aspoň bylo k nějakému užitku a né k odrbání lidí....

PS jinak dá se i nějaká ta firma najít co profesák zaplatí.....anebo se nasáčkovat k autodopravě v cizině...ne málo řidičů jezdí v rakousku přímo pod rakouskou firmou a né českou pobočkou té firmy  :mellow: samozřejmě taky mají o hodně víc peněz když je zaměstnává rakušá než když je zaměstná česká pobočka
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
A když ti řeknou aby si jel třeba naložit do wídně a vykládka bude v plzni tak řekneš že nepojedeš protože na území čr musíš mít profesák? To je blbost. Kdyby se něco stalo a oni zjistí že profesák nemáš, tak všechno zacvakáš. Zrovna tak kdyby ho chtěl vidět policajt jako že může chtít. Řízení motorového vozidla bez držení platného osvědčení profesní způsobilosti řidiče   5 bodů  a flastr ve správním řízení 5000–10000 + zákaz řízení   6-12měs.
Radouš


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
to jako jasně, já jenom poukazuju na to jaká je tu vydřidušina.....

ovšem kdybych byl třeba rakušák a jel do čr tak ho mít nemusím.....jestli ono nevyjde levněji zažádat o občanství v jiné zemi než v čr, v čr ,,jenom" žít  ^_^ ^_^ ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To není tak jednoduchý ale to už bych se tam raději nastěhoval. Skus si zjistit jak je to s řidičákem když ho uděláš třeba na slovensku nebo v rajchu
Radouš


Offline BlackJack

Profesní průkaz jde k zapomnění. Bohužel praxe je taková, že to snad funguje jen u nás. Na slovensku jej taky měli v platnosti a zrušili povinnost jej vlastnit. Jsme stát plný birokracie, profesák nechtějí nikde jinde než u nás. V Německu když to předložíte policii, tak vám řekne tak akorát "Was is das?" :big grin:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak tak...přesně tak říkal tatík když jezdil po eu..... :mad: holt česko je zase něčím vyjímečný....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Nikdo ti nebrání se odstěhovat jinam, mě naše země vyhovuje.

Vydřidušina? Nemyslím. Stačí jen používat to, co máš na krku, a najít si práci. Pak se dá zaplatit ledacos.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ona se v některých krajích hledá práce dost blbě když není a když je tak za 10 000 a ženský to maj ještě o 50% horší. Podnikat v kraji kde nikdo nemá peníze je taky na pytel. Odstěhovat se nebo jezdit za prací? Když máš prachy tak to jde ale vem pár tisíc když je nemáš a jeď bydlet a pracovat jinam
Radouš


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
RADOUS přesně....ono se řekne hledat práci (třeba praha) a hledat práci (třeba u nás na zlínsku)

co dodat.....víš ono to o té hlavě je jen částečně, dneska už se z 95% dostaneš na dobrý job jen díky kontaktům....víš??? to je taky častý příklad že klidně i dobrého a několikaletého zaměstnance vyšoupnou a dosadí si tam někoho svojeho známého nebo z rodiny.....

obdobný příklad byl na mojí brigádě v srpnu....3 dcery od tří stavbyvedoucích z firmy tam měli brigádu (otom jak moc tam byli potřebné, hlavně v celkovém počtu s původními zaměstnanci, raději pomlčím) tak sem se docela divil že mě tam vzali....ony byly jakožto uklízečky a já byl k ruce údržbářovi....sem tam sem i zavtipkoval jak to že tam jsem aniž bych byl mazánek nějakého zaměstnance na ,,vyšším" postu......

asi tak je celkový můj náhled na dnešní pracovní uplatnění.....a cizina??? už to není to co bývalo, od známých co tam jeli, je zatím ,,výhodné" irsko.....ale opět jsme v začarovaném kruhu.....kdo ze ,,sociálů" má na letenku, minimálně na měsíční ubytování a stravu než dorazí nějaká výplata a to ještě v případě že máte štěstí a nějakou tu práci tam dostanete.....

a teď bych poprosil ty ,,chytřejší" aby poradili nám do jakého kšeftu máme jít abychom  uživili jak sebe tak rodinu.... :angel:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Já ti poradím. Rozjeď obchod s díly na motorky ale s takovou prodejní sítí a tak rozsáhlým sortimentem jako má auto-kelly na auta. Když tohle dokážeš tak ti zaručuji že nebudeš muset nikdy dělat. Myslím že do začátku by stačila miliarda a půl. Akorát nrvím, kdo ti ji půjčí
Radouš


Offline johny11

To trucker a Radouš : To co tu píšete je svatá pravda,já sice práci mám,slušně placenou beru cca 17tis měsíčně.K tomu občas nějaká oprava auta,manželka po mateřské bez práce,hledat práci,když má malé děti je hodně těžký.
Kdybych o práci přišel,tak se můžeme jít pást a mohl bych používat to co mám na krku jak bych chtěl.Když nemáš finance do začátku ať už je to k podnikání,nebo k cestě do zahraničí,tak jsi v pr.... a hodně těžko dnes našetříš,když živíš rodinu.Vím,že tohle téma je tak trochu mimo mísu,ale byl bych moc rád,kdyby mi také někdo trochu poradil jak na to abych se měl lépe a nežil měsíc co měsíc z ruky do huby,když zaplatím poplatky a hypotéku na dům.Děkuji všem,za dobrou radu      -_-