GalantWeb

Kabinový filtr

Offline Pepe

Na foto je chladící jednotka  MR 298431 ale proč tam není filtr   :undecided:   Pomohl by VIN .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline matokk

To je blbost něco prořezávat, buď tam je nebo není. Nemáte náhodou auta bez klimy?
klimu mam manualnu :/


Offline matokk

Na foto je chladící jednotka  MR 298431 ale proč tam není filtr   :undecided:   Pomohl by VIN .
MR 298491... kazdopadne na japancars.ru som nasiel oznacenie daneho dielu ako MR315199 tak teraz neviem :/ ... anyways ked dam do google ktorekolvek cislo, vzdy cislo dielu najde rovnako a vzdy sa da kupit aj s filtrom a niekedy sa najdu bez neho :/

Edit: MR315199 je pre 2,4gdi ale to je jedno... kazdopadne aj MR298491 moze byt s filtrom aj bez neho
« Poslední změna: 03.02.2014 - 00:11:38 od matokk »


Offline Drak

klidně to prořízni. Za tím z druhé strany nic není. Jen to chce pal kolem nalepit nějakou tenkou těsnící gumu.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BlackJack

Klimu mám manuální.

No přemýšlel jsem nad tím, že ten otvor prořežu, když už ten filtr mám. Záleží však na tom, jestli uvnitř bude možnost ten filtr vložit. Vůbec netuším, jak to uvnitř vypadá, jestli tam je nějaký šuplík nebo nějaké utěsněné vedení pro vložku filtru atp.

Bez těchto informací bych se do toho nepouštěl.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Drak

vevnitř nic není, jen dutina. Filtr drží za přírubu pomocí 3 šroubů. Kolem otvoru jsou na šrouby takové válečky, do kterých se zařízne samořez.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline vecik

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 96
Na galantu 1988 2,0 ten filtr asi vážně neni rád bych ho našel ale nenašel. Ale nejde mi do hlavy přes co to topení filtruje


Offline Drak

v Galantu r.v. 88 kabinový filtr žádný není a topení přes filtr nevede. prostě co nesaje pod oknem, to foukne dovnitř.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline matokk

Ja sa na to asi vrhnem. Nakoniec ten otvor budem asi prerezavat, nakolko mam silne tusenie, ze to bude posledna moznost preco mi to chladi slabsie ako by som chcel. Vsetko som okolo klimy prekontroloval, vsetko zopina, nemam unik chladiva, skratka chladi to ale je to ako-tak citit len vpredu, na zadnych sedadlach, takmer vobec nie. Podľa naresu, by tam mal byt inozator a pred nim akysi "prefilter" asi len nejaka sietka a sudim ze bude zabordelena.


Offline Jindřišák

Nešpekuluj a dojed doplnit chladivo.. jesi si nebyl 2 roky plnit, tak je to celkem normální.. u každýho auta je unik chladiva, protože jsou tam jen šroubový spoje a O-kroužky..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline matokk

doplnene pred mesiacom, doplnal mi to na masine otec a unik bol minimalny, oproti tomu co tam naplnil pred rokom