GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 287645

Offline Trewor

To Y spoj od přední a zadní banky je teda stejný pro 120kW i 118kW?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

 :undecided: :undecided: ](-: Ano , jen u 118 kW je na začátku vsazen kat , u 120 kW je to roura . Ale zatím jsem se nedostal pod Padlovo  nebo Robovo auto , abych viděl vše na vlastní oči .
« Poslední změna: 20.06.2017 - 16:40:16 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline elkappi

Jen to zkouším nemáte nikdo zkušenosti SELESPEED (automat s manuální převodovkou) Dneska si to takhle cpu Fiat Stilo Abarth 2,4 20V nahoru i dolu řadil celkem pěkně i když v něm občas cuklo. Pak cvak transmision failure a jenom neutral pak se mi povedlo zařadit po zastavení skočil neutrál a už nezařadil Z......J ital a ta kapalina v tom byla černá ale už předtím než jsem to sk...il
Galant navždy a FTO


Offline Pepe


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Obvykle je to o nevyměněném oleji , kdy se šupiny dostanou do přepouštěcích ventilů .Pak to je na generálku.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Nechci nic říkat..ale jak jsem odstrojoval motor 118kw..tak jsou na autě tři katíky...jeden velký jak jsme zvyklý..pak dva malé..každý je hned za jednou řadou tří válců...ale opravdu hned za ní..pak se právě spojí v tom Y spoji..

Teda pokud to není něco jiného..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 No vidíš , já si myslel , že to má jen dva malé katy . :D :D :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No jestli jsou to fakt katy a né třeba jen rezonátory,tak výměna "spálených" by se asi moc nevyplatila?


Offline Pepe

Jsou to katalyzátory  .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Fabregas

3 měsice po strikani predni kola,zadní jsou ok.  ](-:





Offline GanoR

aha.. kdyby to byl plasti dip, tak to pochopím, to je něco otřesnýho... ale z lakovny?



Offline Sir Dag

No..to je jak já a fachmanská lakovna :D 15 tisíc v prd :D aneb šmirglmetalíza :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline elkappi

Plasti dip a akryl je na ..... musíš dát komaxit (prášková barva) nebo vícesložkovou barvu (smalt ale ten už nikdy nedostaneš dolů)
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 Svařování - délka jedné housenky je 100 mm  a průměr trubky 500 mm . Váha svařence na obr. je 540 kg .
 Názorná ukázka brigády .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001