GalantWeb

Palubovka 97+ S Navigaci

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Nevite nekdo jestli je to orig. od misaku nebo odkad to je,,....?Myslim tim ten display....díky....
« Poslední změna: 19.07.2006 - 21:50:57 od kenry »
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
to samý jsem viděl i na mém ročníku, ale asi to nebude origo, protože ty kolečka po stranách jsou na ovládání dvouzónové klimatizace....přitom tam je ten původní panel....takže asi dodělávka
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Drak

je to origo montovaný do VR4 a sport edition na přání. Je to radio a navigace z dotykovým displejem. Viděl jsem to jen v Anglii
« Poslední změna: 19.07.2006 - 23:55:59 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

Citovat
Nevite nekdo jestli je to orig. od misaku nebo odkad to je,,....?Myslim tim ten display....díky....
přijde mi to jako origo koncern VW a ty kolečka sou na ovládání navi a radia....
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Drak

To na tom obrazku je bastl, protože origo nema ty kolaty čudlíky na boku
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


miroslav1

  • Host
To by se mi líbilo, ale dodělávat to bude asi blbost.
Je to do Galanta 97+ nebo do jinýho typu?


Offline Drak

Fotku sem vyhrabal na americkým foru. Co sem to tak čet, tak navigace funguje jen u nich a jen v některých státech. Tohle je jen displej, ještě k tomu patří jednotky  TV a radio tuneru a přehrávač CD, DVD a DSP procesor. V anglii je to podobný, ale jen v autech pro japonskej trh, ktery tambyly dovezený (VR-4).  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


miroslav1

  • Host
Tak tím je to vyřešený, ale díky za odpověď.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
no ..... vyreseny to neni....v te Nove Vsi sem se nevydrzel zeptat tech kluku co to sem tahaj z anglie ..... a ..............muzou to privezt ........ ale ta palba......fuj az se mi zvedl kufrik.....15ooo,-(sice z montazí).... tak uvidim....
« Poslední změna: 20.07.2006 - 18:19:02 od kenry »
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

tohle je japonský provedení Legnum VR4
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


miroslav1

  • Host
Citovat
no ..... vyreseny to neni....v te Nove Vsi sem se nevydrzel zeptat tech kluku co to sem tahaj z anglie ..... a ..............muzou to privezt ........ ale ta palba......fuj az se mi zvedl kufrik.....15ooo,-(sice z montazí).... tak uvidim....
A to Ti nabízeli včetně všech jednotek?
Jestli jo tak to zase není tak hrozný.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216



no ..... vyreseny to neni....v te Nove Vsi sem se nevydrzel zeptat tech kluku co to sem tahaj z anglie ..... a ..............muzou to privezt ........ ale ta palba......fuj az se mi zvedl kufrik.....15ooo,-(sice z montazí).... tak uvidim....  



A to Ti nabízeli včetně všech jednotek?
Jestli jo tak to zase není tak hrozný.



No rekl bych ze jo .... protoze rikal ze je toho plna krabice....ale myslim ze me to rikal drak ze navigace by tady stejne nefungovala....a o ostatnim toho moc nevim... uvidim az co pritahnou....pokud by to slo do auta bude podrobny popis a fotky....ale .... az..... :confused:
 
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Loyd-Krismas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
Já myslím, že bych být vámi tam dal jakoukoliv navigaci třeba od blaupunktu, výsledek je stejný a máš tam i čR mapu s českým jazykem. Originál je zbytečně strááášně drahej a čR tam stejně nejde.  :hehe:  
Galant 1,8 GLSi 1995


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ale nejde jen o tu navigaci ale o ten celej panel, orig.misak... pekne ne...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


miroslav1

  • Host
Citovat
Ale nejde jen o tu navigaci ale o ten celej panel, orig.misak... pekne ne...?
Jo, jo. Navigace by asi nechodila ale všechno ostatní snad jo.
Originál je asi nejlepší.


Offline Stavitel

tak tam dej taky z vw, ta se pripoji na konektory od radia, pridas antenu a uz to funguje, funguje jo i u nas, jsou mapy cr a mluvi to cesky.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To je hezky ale to je zase jen navigace.... :o uz sem podotykal ze jde o ten original display... od misaka.... nerad bych koukal na logo ...wv.... :wacko:  :o na display v misakovi to snad uznas ne....?ale tak nejak s tim zapojenim si to asi dokazu predstavit  :confused: (pokud jde jen o tu navigaci....ale jak pisu jedina misacky logo... ;)  
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline BAD

Citovat
tak tam dej taky z vw, ta se pripoji na konektory od radia, pridas antenu a uz to funguje, funguje jo i u nas, jsou mapy cr a mluvi to cesky.
a taky stojí pěkně za h....  :confused:  kenry zase vymejšlíš blbosti??? tak si kup nějakej display, a
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jééé... to už ste doma BADEééé...../"to je škodáá/--...(hlavně že ste v pořádku)....už sem si říkal že mi tady něco chybí....(display)=aby tam taky neco fachčilo víš...?  :P to dá přece rozůům.... nééé.... :omg:  :confused:  :evilgrin:  
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline BAD

Citovat
jééé... to už ste doma BADEééé...../"to je škodáá/--...(hlavně že ste v pořádku)....už sem si říkal že mi tady něco chybí....(display)=aby tam taky neco fachčilo víš...?  :P to dá přece rozůům.... nééé.... :omg:  :confused:  :evilgrin:
jo jo vrátili bylo nám tam fajn ale propili sme koruny už za devět dní a tak sme se museli vrátit...  :cry:  
BMW 745i, V8, 332 PS