GalantWeb

Zadní světla Mitsubishi Galant rv. 1999 2.0

Offline wobby

Ahoj ,scháním zadní světla na svojeho mišáka má někdo?  můj email: wobby23.freepage@email.cz  doufám že se dohodneme díky Petr. :mellow:


Offline Majk MG



Offline Majk MG

slíbené fotky. světla nemají žádnou prasklinku, jsou kompletní ... kabeláž OK a jsou i včetně žárovek :)


Offline Bayern

kluci mám zevnitř špinavé světlo, nevíte jak se to opatrně oddělává ? zatím jsem se na to nějak extra nedíval ale štve mě to  :D


Offline Pepe

Zadní světlo nerozděláš , je lepené jako kus - za tepla .  Vyndat mimo auto a saponátem vyprat vnitřek , pak výplach a sušení .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Bayern


Offline Pepe

  ANO . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeníček

na pár dnů ponoř do vody odmočit a pak to vykrop vapkou, ne?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Rozstříhej houbičku na nádobí - BEZ toho hrubého (odřel by sis plast i lesklý povrch). Nacpi do půlky do světla, doplň teplou vodou a hraj si na barmana, šejkuj co to dá (můžeš trochu jaru, ale pokud toho dáš moc, napění to a v podstatě znemožní pohyb kousků houbiček, takže bys to dělal zbytečně) .


Offline Bayern

takže dneska jsem došel na to že to světlo je špinavé jakoby úplně vevnitř, můžu to mít ponořené ve vodě jak chci ale prostě to umýt nejde, na tom plastu je ještě jakoby nějaká folie(vevnitř) či co a je to právě mezi tím... když po tom prstem dlubu tak voda a bordel uhýbají a jak prst oddělám tak zase se vrátí  :-D

ještě jsem zkoušel blinkr a zadní zpátečku natřít na černo(jako pruh) jak to někteří mívají, no a to vůbec... ve dne by nešlo vůbec vidět že používám blinkr  :o  :'(  :'( 


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak je zkus nahřát v troubě (smrdí to) a oddělit od sebe?