GalantWeb

Budíky

Offline kratasr

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
Ahojte,

mám dotaz - viděl jsem v některých galoších luxusní digitální budíky. Můžete mi poradit, jaký r.v. galošů je má? Případně kde je můžu sehnat? Klidně použité, předpokládám, že nové budou za nesmysl cenu...

Díky za odpovědi a rady :)


Offline zero_level

Ahoj, no nejsou to digitalní ale optitronové montovaly se do zraloku 2,5 V6 nebo 2,4gdi a pak ovsem VR-4.
Nevim ale jake mas auto ja je sice menil ve svem aute ale musel jsem je komplet prekopat.Pokud mas treba 2.0 jako ja tak Ti vymenu nedoporucuji zkuz treba plazmove poleby budiku vyjdou sice o neco vic ale vysledek je urcite lepsi ;)
Galant kombi 97 2.0i 4g63


Offline kratasr

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
Mám saaba 900 II r.v. 96 je to 2.0... V jakým autě si je měnil? Podařilo se je zprovoznit na 100% ? :)


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
a od kterýho roku se dávali, když jsme tak u toho? mám 2,5 rv 98 a taky bych je rád uvítal v autě. Jak je to s výměnou na galantech, mimochodem neválej se někomu doma třeba??


Offline Severín

Tak asi od 99, protože já už je mám. :mellow:


Offline Drak

jak je to s výměnou tu je popsáno. Musí se bud dodat mezikus a nebo dodělat zapojení osvětlení palubky. Mezi stejnými motory fungujou výměnou kus za kus. Když se mění z jiné motorizace, tak je problém s otáčkoměrem
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
já mám 2.0 avance a mám taky optitrony, měl je i 99 2,5 v6 ale 98 2,5 v6 měl klasiky (to byl ten typ před ,,faceliftem")
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline maxx2

ak ich budes zhanat tak daj pozor, ze 2.0 a 2.4 maju tacho len do 240 a 2.5 uz ma do 260.
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline zero_level

A hlavne otackomer je u 2.0 civky kdezto 2.5 rozdelovac :) ted uz jsem chytry kdyz mi to kuci poradili :-D
Draku mam moznost budiky z 2.4 gdi myslis ze ten otackomer pojede na 2.0???
Galant kombi 97 2.0i 4g63


Offline Drak

otáčkoměr by měl fungovat, Cívky jsou stejně ovládané, tak v tom nevidím problém. Jen jsem to nezkoušel osobně.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)