GalantWeb

Vymena plechu

Offline Emp

Prosim o pomoc. Koupil jsem si galanta a je super, ale je na nem jeste co resit. napr. u zadnich dveri rezne(cervena barva)...ne moc, ale precejenom. pak je trosku na jedny strane promacklej, ale malo. vsechno to je na jednom kusu plechu co je na obrazku(zluta barva). Kolik by odhadem stala vymena tohoto plechu na obou stranach i s lakovanim. Zbavil bych se koroze a promacknuti.

Dalsi vec je, ze mi nefungujou odstrikovace. Nejspis bude v pytli motorek, ale treba jenom kontakty. To musim jeste poradne prohlidnout.
Diky za odpovedi.

PS: z neznamyho duvodu se mi nedari pridat moje auto do garaze. nejde mi vybrat model auta. Zkousel jsem to v ruznych prohlizecich a nic :(
« Poslední změna: 21.05.2008 - 17:17:08 od Emp »
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


well

  • Host
ahoj, pekny kousek, jaky rocnik? 2000?
pekne kola....  ^_^
bojim se abys nedal za samotnu vymenu plechu s lakovanim na oboch stranach treba i tretinu nebo stvrtinu z nakupnej ceny tohto galanta  :'(

udelej radeji poradnej tuning kolem vsech kol  -_-


Offline Emp

No to auto na obrazku neni co mam. to jsem nasel narychlo na googlu abych mohl dat nazornej priklad. mam z 12/1999. Jeste bych chtel pro jistotu vymenit rozvody, ale to taky nevim na kolik by vyslo... jen odhadem. Typ motoru je 6A13. Fotku toho myho mam v profilu
« Poslední změna: 21.05.2008 - 20:38:55 od Emp »
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


well

  • Host
heh sice odbornik az taky nejsem ale podle mne kdyz tohle vsechno chces udelat tak si nachystej v hrubem odhadu fakt 40 -50 tisic
Kdyz sme u toho mohol by ti tady napsat nekdo skusenejsi ako ja, co kluci? i mne by to zaujimalo ... :worried:


Offline Lades

podle me se to nemusi menit cely pokud to nemas moc. staci sikovnej autoklempir kterej to vyvari a sikovnej lakos kterej to zakituje a nastrika. jinak se to nemeni az po predni okno ale navari se novej dil nekde nad zadnima dverma. prodava se tak replika treba na mjauto.cz .rozvody si kazdopadne nech udelat. ja sem se ptal v HB Auto v Brne a odhadem tak 7000 material ale to se me moc na origo servis nezda. asi to bude slabo pod 10tis. nakonec v Praze jsou ti hlavni odbornici na Galose kteri ti urcite poradi (Drak, Begy,...)
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline t.j.silence

Lades si ma o sekundu predbehol  -_- No Emp. Mám presne tú istú karu ako máš ty a tiež mam tento istý problém okrem tej preliačiny a predtým ako vyhodím peniaze, tak by som sa najskôr pokúsil ísť za nejaký karosárom nech sa mi na to pozrie. Veľa vecí sa dá spraviť za pár korún a je to ako nové. Mne to chytá trochu hrdze v oblúkoch ako si naznačil. Zatiaľ nerobím paniku, ale už sa na to budem musieť pozrieť aj ja.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Lades

Ja to ted taky resim, ale u meho auta je to uz v takovym stadiu, ze se to uz neda vybrousit a prekitovat, takze budu muset ty lemy vyrezat  :worried: a koupit novy. Nastesti na kombi to nestoji zase tak moc a nemusi se menit celej blatnik. Porad je co delat...
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Drak

orezlé lemy se mění. to nemá smysl zachranovat. Lem stojí pár stovek ašikovný klempíř ti i opraví sloupky a lištu na střeše. tento díl se mění jako celej bok a to je vzhledem k ceně nesmysl.

Motorek na ostřikovače je zarezlej. je to standartní problém a na vině je jeho umístnění hned v podběhu. Nový neoriginální se dá sehnat do 500,-

Na odstranění bugu v garáži se pracuje :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Emp

orezlé lemy se mění. to nemá smysl zachranovat. Lem stojí pár stovek ašikovný klempíř ti i opraví sloupky a lištu na střeše. tento díl se mění jako celej bok a to je vzhledem k ceně nesmysl.

Motorek na ostřikovače je zarezlej. je to standartní problém a na vině je jeho umístnění hned v podběhu. Nový neoriginální se dá sehnat do 500,-

Na odstranění bugu v garáži se pracuje :-)

Super diky moc vsem za reakce. Volal jsem do mitsubishi na sporilove v Praze a za vymenu rozvodu mam pocitat do 15 000. :( mel jsem predstavu tak 10 000, ale 15 000 se da taky zkousnout.
Draku, kde by se ten motorek dal prosimte sehnat? nejak ho na netu nemuzu najit :(
Dik

Jinak vymana motorku na odstrikovace 5000... na to kaslu. to dam neorigo.
« Poslední změna: 22.05.2008 - 09:25:24 od Emp »
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline Drak

motorek maj v halfords v letněnech a nebo čestlicích. vemeš svůj nefunkční a podle průměru do nadržky a hadice vybereš náhradní. Na V6 se s rozvodama mění i vodní pumpa a proto taková cena
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Emp

super. diky moc
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline Drak


PS: z neznamyho duvodu se mi nedari pridat moje auto do garaze. nejde mi vybrat model auta. Zkousel jsem to v ruznych prohlizecich a nic :(

Podařilo se najít Buga :-) mělo by to fungovat
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
ještě k tomu motorku, měl jsem stejnej problém, nefungovaly ostřikovače a když jsem se podíval na motorek, celý se rozpadl. Ale vyřešil jsem to tak, že ten původní jsem tem nechal, protože kapalina zkrze něj šla a za něj jsem na hadičku připojil jinej co jsem dostal, z nějakýho VW. A funguje to bez problémů už skoro dva roky. Takže když odpojíš hadičku a půjde ti přes motorek kapalina ven, tak kup za dvě kila motorek na starou škodovku a napoj ho tam.
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline Emp

Motorek jsem uz vyresil. koupil jsem v halfords motorek za 360 :) a vymenil. ten starej byl uplne rozkraplej a rezavej. S tim novym motorkem byl problem akorat v tom, ze mel jiny kontakty, ale to uz byla otazka 3 minut na to dat jiny kontakty. Uz si paradne odstrikuju okno :))
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline morfes

Dám to sem ať nezakládám nový téma.

V létě jedu na měsíc na dovču a během té doby bych chtěl dát mého žraloka na ozdravnou kůru (nové zadní lemy, nalakovat křídlo a hlavně už spravit A/C jak jsem se ptal).

Moje otázka zní jakého kvalitního klempíře v Praze okolí na ty lemy? Pak ještě jakýho lakýru, co by vzal lemy a zakytoval křídlo, které je poškozené.

Děkuji moc za jakýkoli tip...pokud má nekdo vlastné zkušenost, necht se podělí :mellow:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline ada4

Výměnu rozvodů jsem dělal na motoru 6A12 v prosinci za 10000,- včetně pumpy a nových kladek (Nipparts). Takže těch 15 mi přijde jako dost pěkný natahování...
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Taky na 7G se to dělá asi tak 1.000.000x líp jak na žralokovi...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Misak

nebrec nebo si je u me cvicne udelas  :D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Já nebrečim, jen konstatuju...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!