GalantWeb

Zazimovanie auta

Offline t.j.silence

Čo všetko treba spraviť keď chce človek nechať auto celú zimu v garáži aby sa na jar nestalo že sa mi rozpadne keď ho vyberiem a naštartujem?
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Pistique

Ked ide o Galanta, tak v prvom rade mysli na to, ze je to GALANT a to sa tak lahko nerozpadne...
Ako teplo tam mas pocas celej zimy? Lebo pokial je tam ustalena teplota....... :mellow:
Mitsubishi Galant 2.4 GDI 99


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Já bych to viděl na pořádný zimáky a hajdy do sněhu... a jezdit celou zimu ... auto je přeci vod toho aby se s nim jezdilo ne...?Teda pokud nemáš druhý na zimu.
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Řekl bych totéž co Kenry a k tomu promazat vodítka brzdových třmenů . :laugh: :laugh:
V případě zazimování - garáž- budeš muset kontrolovat  BATERII-  to kvůli ECU . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline t.j.silence

Na zimu mám druhé auto, preto chcem Galanta ušetriť. Môj Galant moc nemá rád zimu a mokro. V garáži moc ustálenú teplotu mať asi nebudem. Asi tak ako vonku. To len fakt že bude zavreté pod strechou.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline ada4

Já bych to moc neřešil. Jeslti se ti chce, tak si ho před zimou pořádně umyj, ať nikde není bláto, co by mohlo držet vlhkost a strč ho tam suchýho, jinak bych problém neviděl. A baterka se případně nabije...
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline Rafik

Studená garáž je nejlepší možná varianta... Mít vytápěnou garáž a s autem v zimě jezdit je horší než když auto stojí venku..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline t.j.silence

Ja jazdit nebudem celú zimu nikam takže v pohode.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP