GalantWeb

Zadný nárazník

Offline t.j.silence

Zdravím. Zase sa mi nejak podarilo oprieť môjho Galanta. Tak by som potreboval poradiť ako zhodiť zadný nárazník. Najlepšie by bolo keby mi niekto označil miesta kde sú šróby a ako sa k nim dostať. Dík moc.
« Poslední změna: 01.01.2011 - 23:56:16 od t.j.silence »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Drak

z vnitřní strany kufru jsou po obvodu zadního ukončení plechové části matice, ty se musí všechny odčroubovat. Pak povolit 4 matice dtžící výstuhu pod spodní hranou kufru a nakonec několik šroubů zespod.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Misak

Kurna, T.J, ty z nej delas otloukanka :-D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline t.j.silence

Dík moc "DRAK". Vytrhol si mi tŕň z päty. A mám na tento rok pasácky plán. Väčšina auta pôjde do laku, lebo je to už neúnosné. Nech mi slúži ešte aspoň 25 rokov.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Aby si nedopadl jako já. Vždycky když sem dal novej lak tak se mi posral motor :-D
Radouš


Offline Rafik

Aby si nedopadl jako já. Vždycky když sem dal novej lak tak se mi posral motor :-D

tak to asi nebyl Japonec :mellow: ten může být zhnilý od prahů po střechu, ale jezdit bude vždycky když mu budeš dělat základní servis
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To teda nebyl. Jeden byl evropan z východu a druhej američan dovezenej z kanady s limited edition motorem kterej pak nebyl k sehnání, takže směr vrakoviště -_-
Radouš


Offline t.j.silence

Chlapci a nevedeli by ste ešte poradiť ako vymeniť sklo na ľavom spätáku. Samotnému spätnému nič nie je, len mi prasklo sklo. Budem mať originál z Mitsu servisu, alebo z vrakáču. len by som chcel vedieť ako to vybrať aby som nepoškodil niečo ostatné.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Drak

sklo ve zpětném zrcadle jestli jsem to dobře pochopil se mení pomocí plochého šroubováku, který ze spodu vrazíš mezi sklo a držák. sklo ma na zadní straně nalepené zacvakávací držáky a ty se musí pomocí síly uvolnit :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
sklo ve zpětném zrcadle jestli jsem to dobře pochopil se mení pomocí plochého šroubováku, který ze spodu vrazíš mezi sklo a držák. sklo ma na zadní straně nalepené zacvakávací držáky a ty se musí pomocí síly uvolnit :)

Přesně. A co nejde silou, to jde ještě větší silou  :-D
Radouš


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Jojo, dělal jsem to tak, že jsem sklo vyklonil uplně nahoru abych ho zespodu mohl podebrat, akorát jsem se bál šroubovákem, jelikož má dost malou plochu aby to neprasklo, tak jsem to dělal tou trojuhelnikovou škrabkou na okno...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline t.j.silence

Lebo to samotné sklo je ešte v takom tenkom plastovom rámiku, ktoré sa pohybuje aj s ním. Tak to mám pod páčiť aj s ním, alebo mám to to sklo od toho rámika oddeliť?
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Pepe

Keď tam podvlečieš vreckovku dvomi koncami na dolnéj strane vonka ,aj s tým rámikom to vulupneš von a z hornej kolísky to vypáčiš . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline t.j.silence

Už chápem, len aby som to nevytrhol aj z motorom a ostatnou elektronikou.    ^_^
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Pepe

Už chápem, len aby som to nevytrhol aj z motorom a ostatnou elektronikou.    ^_^
Nevytrhneš nič iné, iba zrkadlo. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001