GalantWeb

Výměna předního nárazníku.


Offline Pepe

Cena hrozná a nevim jestli jsou k tomu mlhovky . ](-:    Výhodou je , že nepotřebuješ jinou masku - grill  , ta klasika do toho zapadá .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

mě se líbí ten typ SEčka co máš ty Pepe..nic ve zlém, ale typ co má Drak mi nějak nesedne.

Vím, že komplet se dá sehnat za 4tisíce takže nějak v této cenové relaci .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


homo15

  • Host
Sorry jsem kretén ](-: . r.v.2000 model GLS (ten vínovej za ten bílej)


No to jsem zvědavý kde seženeš tu masku, já jsem si taky měnil nárazník ze sport editiona, a do dneška ty mlhovky nemám pač, nejsu schopen sehnat mlhovky, ale to chce čas i peníze , jestli chceš, můžeš si přečíst tohle, na kolik to mě vyšlo...                       http://www.galantweb.com/index.php/topic,3809.0.html  ano, maska tam být nemusí ale taky jak to bude vypadat  :roll: , ale třeba dobře  :-D


homo15

  • Host
horní uchycení nárazníků je stejné, maska je uchycena taky stejně. jediný rozdíl je v plechových držácích na spodní straně mezi nárazníkem a brejlema a pak v plastových podbězích. Držáky si vyrobíš s kusu plocháče a když necháš plastové podběhy, tak budeš mít škvíru asi 1cm mezi bokem nárazníku a plastovým podběhem z vnitřní strany. Pak záleží jaké použiješ mlhovky. Standartně je do nárazníku jen kabel od mlhovek, ale v tom SE nárazníku jsou i dálková světla, tak bys musel dotáhnout kabel od světel.

nemusí být dálková světla, já je tam nemám, pouze sport editon mlhovky  :-D


homo15

  • Host
hej hej co se to tady dějě  :laugh:  :laugh:  mlhovky se dají sehnat pouze na ebay za 5000 a to nepočítám poštu, maska byla taky z ebay a nárazník z jednoho mitsubishi vrakoviště, který mi poslali poštou, mlhovky jsou záludné, já mám dnes jenom jednu  :-D :-D :-D