GalantWeb

deflektory oken a lapače nečistot

Offline koty

Ahoj chci se zeptat jestli tady nemáte někdo typ na dobrý zástěrky na kola kde budou pasovat dobře a ofuky oken z dobrého matroše jde mi jen o vaše skušenosti jen se ptám než něco koupím abych neudělal chybu ^_^ jinak zástěrky jsem našel i na aukru na galanta za 250 přrední a zadní taky 250  a ještě se zeptám kolik stojí origo zástěrky a ofuky ale čekám zas nějakou pálku  :(
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

mam origo ofuky a origo zastěrky. Hlavně ty zadni maj tvar, který pasuje do vylisku v lemu blatníku. Ve předu zase navazují zastěrky přesně na nastavec prahu.
Originalni ofuky jsou připevněny přímo na ram dveří a nezasunuji se pod gumu oken.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

a co tě to stálo ty ofuky a zástěrky ?  ^_^
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

měl jsem je už na autě, ale mužu ti zjistit cenu.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

no je to na tobě jestli chceš jinak ty deflektory jsou lepený oboustrankou tedy když nejsou nasunutý viť
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

je to nějak přilepeny, ale paska to není nebo je neviditelně tenka
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

jen se ptám pač je tam nemáš zasunutý a dělám v mitsubishi v auto palace a ty deflektory tam když si je někdo objedná tak se tam lepí oboustrankou ta už je na tom a pak k tomu jsou takový plechový malí příchytky a to se přiděla na deflektor a a zasune pod gumu a na plech dveří a drží to pěkně .
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

tak zadnou kovovou přichytku jsem pod deflektorem nenahmatal když jsem o víkendu myl okna.
Jestli dělaš v autopalacu, tak budeš mít jako zaměstnanec větší slevu než já :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

jo slevu tam máme ale né zas tak velkou ale uvidím co najde prodejce a kolik to bude stát  ^_^
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

tak pozdravuj slečnu z náhradních dílů :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

Slečnu tam žádnou nemáme jsou tam dva kluci dělám ve vysočanech  :D jinak slečny jsou na příjmu oprav 2 moc pěkný  :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

Na Spořilově mají slečnu...a možná i nějaký kluky :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

heh do vysočan někdy s otcem zavítáme...já s galantem a on s pathfinderem -_-
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline koty

ve vysočanech jsem vyděl jen asi 2x galanta moc tam nejezdí pač se zbytečně neserou jinak pathfinder je tam furt je to poruchový auto furt tam trhaj motory  :D z toho
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline morfes

jj přesně...hele jednou tam tátovi nedokázali po měsíci a půl přijít na to co má s automatem :o
a teď má porouchanou sedačku že mu nejde nikam popojíždět :D takže se tam brzo asi objeví :D
nevezl ses GTRkem? :) koukal jsem že tam mají vždycky aspoň jedno :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline koty

no jedno jejech tam asi 30 těch gtrek jako myslím nových ještě nepředaných dělám tam na nových autech servis a montáže ,jinak ty pathfindery jsou hrozný teď přivezly navaru ale i pathfinder to bude mít mají facelift -_- masku a interier trochu jiný ale o moc se to neliší jinak ty GTR jsou hrozný auta stím se nedá jet v klidu je to stresujcí jízda  :D a dělá to hroznej bordel,jinak kámoš tam dělá skoro furt ty pathfindery a tydle mrchy a patroly a co pokaždý má auto na heveru už trhá motor ,u jednoho byl propálenej píst u dálšího měnil turbo a po výměně se rozsekalo protože tam vlítla špona  :D on má s těmi auty moc vzpomínek jemu se už o tom i zdá že do toho tu nedávají ty V8 bylo by to jiný  :D a jakou barvu má tvuj táta toho pathfindera ?^_^
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Ghost Buster

Navara se mi moc zamlouvá, to bych si chtěl jednou pořídit na chalupu  :D A tu chalupu taky  -_-

Jak jsou na tom se spolehlivostí? Když říkáš, že Pathfindery jdou často do háje, Navary jsou na tom zřejmě asi stejně ne?


Offline morfes

Tenkrát, když si ho před 4 rokama kupoval tak taky hodně litoval, že ta V8 je jen pro USA a ne pro Evropu. Ten 2,5L čtyřválec je tragedie stejně tak jako ten automat :lipsread:
ale v terenu to je jiný :) tam je to docela extrémek z čeho se vyhrabe. Jednou jsme to vzali i do hummer centra a jezdili tam co oni...samozřejmě ne tak extrémně :-D opravy jsou fakt drahý  :-D
barvu má zelenou a předsériový model (měli to jako předváděčku právě ve vysočanech ještě než se začal prodávat, tak si ho rovnou koupil) takže nemá chromový kryt madla na pátých dveřích a v interíeru nemá ten hliník nebo co to je, ale imitaci dřeva. Ještě pár drobností je odlišných...

Ghost:
oni se tak neserou ale když se poserou tak v tom potom lítaj celkem velký peníze a často je něco s něčím...
jinak otec má najeto 250 000 (jo když tam byl před rokem tak mu nechtěli věřit a říkali, že je rekordman) a podvozek má furt původní...a to lítá v lese, po polích, plážích, sněhu apod.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline koty

pokud uvažuješ o navaře tak je to samí jako pathfinder akorát má zadní nápravu na listových pružinách zas je to o tom jak s tím autem jezdíš ale mitsubishi L200 je o hodně lepší než nějaká navara L200 je fakt  luxus v terénu a pak vrchol je pajero nissan s těmi pathfindery a navarama trochu zaotálel  :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Zdoter

Ozivim tohle tema. Draku je jeste mozny zjistit cenu,eventuelne misto kde by se daly sehnat zasterky pro zraloka?? Samozrejme to plati i o ostatnich jestli o necem vedi. Aspon doufam,ze by to pomohlo,abych nemel tak zasekany dvere jako ted :-(
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG