GalantWeb

deflektory oken a lapače nečistot

Offline Drak

no jestli maš namysl origo zastěrky, tak to ti cenu zjistit můžu, ale pro jistotu počitej přes 100€ za nové pokud vůbec budou. Byla to jaksi nadstandartní příplatková výbava. Asi bych to řešil nějakou vystřiženou potvorou z PVC a tu přichytit pod šrouby od prahů 
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Zdoter

Diky za info.Cekal jsem nejakou takovou palku,ale tajne jsem doufal,ze to nebude pravda  :angel:  ](-: asi to dopadne nejakou rucni vyrobu. Jeste jsem nasel nejake univerzalni,treba tady http://www.sportovniautodoplnky.cz/presne-predni-a-zadni-tvarovane-zasterky-elegant-1-par-pro-urcite-modely-aut/.Jen doufam,ze by tam nejak sikovne pasovali.Nemate nekdo zkusenosti s podobnyma univerzalnima zasterkama?? Eventuelne bych byl rad,za postrehy jak to mate resene vy.
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Stillfish

Přesně tyhle jsem taky koupil, jsou 2 verze: elegant I a elegant II, u těch druhých bylo napsaný, že jsou na Galanta, ale nejsou ](-:, jsou moc dlouhý, takže jsem s nima, když bylo auto víc naložený škrkal po silnici :D. Takže jsem je stejně musel oříznout... a teď jsem je vyhodil úplně, jednak jsou škaredý a navíc tam ani pořádně nedrží :laugh: Ty verze elegant I, jsou lepší protože jsou kratší, ale že ti tam budou nějak pěkně pasovat, to říct určitě nemůžu :mellow:
Shit happens.

Stylové obaly na mobil: www.obalynamobily.cz