GalantWeb

Podsvícení

Offline Pepe

Rozebereš tlačítko , vyjmeš žárovku v objímce z gumy, vypleteš a zapleteš žárovku novou a složíš tlačítko jak bylo předtím .  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
bude, ale v tom případě nesmíš odstřihnout černožlutý drát od regulátoru ale najít zelenobílý v konektoru.
  Hledal jsem zelenobílý kabel a našel akorát v náklonu světel, po přerušení-beze změny,kde teda je?


Offline Drak

na druhé fotce je to ten velkej hnědej konerktor uplně v levo.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo ten přidělanej na podběhu? Díky.Příští víkend vyzkouším. :mellow:


Offline Drak

no je to spíš A sloupek v urovni nad pajistakama
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jj,blbě jsem to popsal. :roll:já tam koukal a neviděl asi budu muset sundat i ten spodek palubky.
« Poslední změna: 20.05.2012 - 19:33:23 od Rob »


Offline Fuzzy

fuzzy: jo tak to není tak daleko :) , na vsetíně mám kamaráda subaru kombík stříbrný...asi neznáš že? nějakej dalibor zavadil....

a co se týče pásků, jo aukro to mě hned netrklo, tady u nás je malý elektroobchúdek a chce cca 25kč za to....jinak mám ledky cca 0,9-1kč /ks takže paráda....

jinak zítra odjíždím do práglu do práce takže kdyžtak jak se vrátím, rád bych očekoval vyvařování apod, já tu nikoho nemám u koho bych to tu mohl okukovat takové věci :D

ROB: já mám v parkovačkách klasický ledky a 560ohm odpor a nebyl s tím problém (u dynamica jsem měl parkovačky modré ledky tady sem měl bílé ale jeden servisák to dal dořiti a narval tam klasiky žárovky) a celkem s tím problém nebyl....já sem rozšmikl káblík k parkovačkám a napojil to skrz čokoládu, protože se snažím dělat takovédle věci tak, aby byl možný bezproblémový návrat původních žárovek apod....


PEPE: určitě dej fotky, a foť to krok po kroku!!!! já sem to holt do kupy nedal no....  :-D :mellow:

Jo je to kousek ;)... Tak to mi nikoho nepřipomíná, možná spíš to subaru jsem viděl někde :D...

Na to vyvaření klidně můžeš kouknout, ale já to nedělám, vezu to jednomu šikovnému chlapovi a vzhledem k tomu, když jsem to dneska rozebral a vyndal koberec, docela se obávám, jestli to ještě vyvaří, nečekal jsem v podlaze takovou díru :D ale potřeboval bych ještě aby to jezdilo 4 roky sakra  ](-: ... Pak vám to tu z těžkým srdcem rozprodám, bude-li zájem :D...

pepe: díky za ty fotky, tak jsem to měl taky rozdělané, ale nevěděl jsem o takových žárovkách ;)...
Ford Mondeo 2.0 96kW '04 - První diesel :)
Honda Pantheon 125 10,8kW '00 - Svoboda :)
Mitsubishi Galant 1.8 93kW '97 - Prodáno :(
Renault Mégane Scénic 1.6 79kW '99 - Prodáno :(
Renault 5 GTL 1.4 43kW '86 - Sešrotováno :'(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
no je to spíš A sloupek v urovni nad pajistakama
Zkusil jsem vyndat z konektoru ten označený a nic.On ten konektor je vlastně bílý,ale na některý fotce je až dohněda/podle osvícení/.


Offline Drak

ten teda moc hnědě nevipadá. V předchazejícím příspěvku je to druha fotka a v levé časti je svazek zakončený hnědým konektorem a ten vede dál nahoru do přístrojů hodin atd.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
fakt je to jeden a ten samej, foták v šeru kecá.
« Poslední změna: 21.05.2012 - 19:12:05 od Rob »


Offline Drak

tak to pak je rozdil v konektorech. zkus se kouknout po tom ve středovém tunelu, je o něco menší a bílej
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

mam svazky z 98 a tam je to pravě jinak.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)