GalantWeb

První žralok

michal95

  • Host
Souhlas - určitě to není tak že by jsme chtěli galanta přechválit , to ne . Ale to auto je prostě boží ... já mam 2,5 v6 120 kw, najeto 298 tis. km , s toho 150 tis. vlastních . A dodnes se nemůžu nabažit toho pocitu když na to dupneš , jednak zvuk motoru je jako u rally - čka  :laugh:  a ten zátah je super ...  většina lidí si řekne , oh galant taková šunka to si koupí jedině blbeček . Jenže galant to je kus nádherného auta a v té době kdy šel do výroby to byl nadčasový design . Jinak gali je spolehlivý , pohodlný ( sedačky nejvíc) . Potom bych se při koupi díval na podvozek. jestliže s ním majtel  nic nedělal tak bude něco k opravě . Já jsem dovezl galanta a hned během dvou dnů jsem do něho vrazil 15 tis. za ramena , ložiska a jiné díly podvozku. Závěrem snad jenom ... já osobně jsem se dostal z galantem na spotřebu 7,1 l / 100 km ( lidi se mě ptají jestli jsem to netlačil  :laugh: ) měl jsem tempomat 130 km/h Praha - Hradec . Ale když tomu šlapu po krku tak si to vezme i přes 10l /100 km ... ale jen při velmi ostré jízdě ( brzda , plyn , brzda ) Tak at dobře vybereš a pak se pochlub  :D


Offline T4urQs

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
No jak tak na to koukám tak se zdá, že mám auto vybráno.. ted už jen dojezdit rok se současnou cordobou a pak najít pěknej zachovalej kousek :) ... nejlíp manuál v kůži  :angel:
Seat Cordoba 1.4


Offline LivArt

Jednodušeji se ti bude hledat v Německu, případně v Polsku, tam jsou Galantů mraky. Tady sehnat zachovalej kousek je docela problém, ale i zázraky se dějí. A koukej spíš po sport editionu, za ty peníze už bude pěknej :mellow:


Offline james1986

No srazy se moc nekonaj, ikdyž ted bude 10 let výročí klubu, tak možná se donutíme se sejít. :mellow:


no a jak to dopadlo, sešli ste se???