GalantWeb

Snad nový člen :)

Offline CeCtyri

podobu starých najdeš zde http://www.galantweb.com/index.php/topic,2500.0.html
k dokopaní bych potřeboval tak o 4 hodiny delší den :D


A cena?Privesky jsou taky jeste k mani?:-)


Offline grafik


Offline CeCtyri

Já bych taky chtěl nálepku

Tak hold zacnem kopat :-D a treba i budou :-)


Offline grafik


Offline CeCtyri

:-D A jak si dopadl s převodovkou ?

Tu sem jeste neresil...je pred vejplatou,ale uz jsem zjistil jak na ni,nesmim ji tam davat primo ale o kousek do prava a jde tam jak do maminky :-)


Offline grafik

A ostatní rychlosti v pohodě nejdou třeba z tuha nebo tak  ?


Offline Drak

přívěšky nevím, ale zjistím co je ještě v bedně za poklady :) Jinak tuším byly samolepky za 50 korun. možná to je v tom tématu napsáno :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline CeCtyri

A ostatní rychlosti v pohodě nejdou třeba z tuha nebo tak  ?

Ty jdou skvele..je. trosku zlobila ta 4ka....hold chudinka uz neco pamatuje :-)


Offline CeCtyri

přívěšky nevím, ale zjistím co je ještě v bedně za poklady :) Jinak tuším byly samolepky za 50 korun. možná to je v tom tématu napsáno :)

Tak jukni do bedny a ja bych ti ji trosku vyprazdnil i z nalepkou :-)


Offline CeCtyri

A ještě dotaz...Jak podle vás pěkně upravit Mišáčka,je to sice hranatý ale to se mi líbí...jen nějaký decent nechci to prznit.. -_-


Offline Drak

dej na to plasty z GTI nebo Dynamika a to úplně stačí
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline CeCtyri

dej na to plasty z GTI nebo Dynamika a to úplně stačí

Tak sem koukal na to GTI....a HMMMMM Mišáček bude upraven :) Já na tom mám ty plechový,né že by byly poničeny a nebo že by to byla zahrádka..ale je to klasika  :(Jinak díky za radu Aláh ti vše oplatí :D



Offline Drak

to je na lancera a je to prostě malé, musel bys to řezat a nastavovat. Zkus najít někde na vrakovišti nebo inzerátech originální plasty
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)