GalantWeb

Spojka

Offline Jindřišák

Kod určitě sedí, to bylo první, co jsem kontroloval. Asi je v nejbližší době objednám :D
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline ada4

Dej kdyžtak vědět, jestli v pořádku dojdou.
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
přesně tak. Dej vědět jestli v pořádku dojdou
Radouš


Offline vlastimil.brezina

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Nainstaluj si WINCaps a budeš vědět i hodinu  :laugh:

Nainstaloval jsem WINCaps a nevím ani, jak se jmenuji, natož abych zjistil dobu výroby. Je to ve švábštině a nereaguje to na nic. Když to umíš zjisti datum výroby z tohohle WIN kódu:
JMBLNEA2WvZ005192

Díky, díky, díky.


Offline Pepe

Nainstaloval jsem WINCaps a nevím ani, jak se jmenuji, natož abych zjistil dobu výroby. Je to ve švábštině a nereaguje to na nic. Když to umíš zjisti datum výroby z tohohle WIN kódu:
JMBLNEA2WvZ005192

Díky, díky, díky.
Klíííííííííd, máš to v mailu. ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Emp

jeste k tomu klepani. Fakt se v tom nevyznam, ale kamos automechanik podle poslechu "myho klepani" usoudil, ze to bude homokinetickej kloub. Ted to vymenuje, tak uvidime ,ale verim mu. je sikovnej
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline Jindřišák

Ahoj, chce se zeptat, jakou spojku potřebuju do galanta 93-96 1.8 85kW, mám v plánu koupit Valeo.
Tuto:
průměr [mm]: 215
verze: CP
průměr 2 [mm]: 215
počet zubů: 20
profil náboje: 20x(_)x22,4
hmotnost [kg]: 5,826
do roku výroby: [05/96]
kód motoru: 4G93-0
typ převodovky: manuální převodovka
typ převodovky: F5M22

A pak se chci zeptat, zda je náročná výměna spojkové kapaliny a opravné sady spojkového válce. Díky  -_-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline koty

kapalinu vyměníš podobně jako u brzd zase jen šlapeš a dolejváš  a pak až nebudou bublinky tak zavřeš ten uzávěr
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Werewolf66

mam takovou otazku. Dneska jsem vyzvedl sveho miska ze servisu a mechanik povidal, ze ma podezreni na zavzdusnujici se spojkove vedeni, tak bych se chtel optat jestli galant netrpi nejakou nemoci ze to nekde prisava vzduch abych se na to misto mohl nejak zamerit a mel se od ceho odpichnout. A taky rikal ze by to mohl byt ten duvod, proc obcas pri razeni 2->3 a 3->2 to obcas jde prez zuby ze uplne nerozpne
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
spíš než zavzdušněný, máš gumičky ve spojk. válečku K.O.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Werewolf66

a ma cenu ten valecek nejak repasovat, nebo koupit novej?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Jindřišák

A nebo se ti lepí synchrony, jestli někdo vyměnil olej v převodovce.. Kdyby to dělalo na všechny stupně, tak bych pak řešil válec..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

Zkus použít tuhle sadu za kilo a uvidíš. http://www.galantweb.com/index.php?topic=1274.0



tyjo, to bude asi vono, dela to uplne to stejny co si psal... akorat sem to z toho tveho prispevku nejak nepobral kde obednat a kerej valecek jsi pretesnil...jestli u pedalu nebo u motoru
« Poslední změna: 21.03.2011 - 21:48:29 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

tak sem se konecne dokopal k tomu, ze jsem objednal tu sadu na opravu spojkoveho valecku. Nevim jestli pomohla vymena tesneni nebo vymena kapaliny, kazdopadne svete div se, ono to krasne radi :)). Je fakt ze sem z toho vypumpoval pekny sajrajty, sice v nadobce byla kapalina docela dobra, a v potrubi to bylo neco sedozelenocernyho....pro ste hnus. Tak uvidim, ale zatim vysmatej jak rohlik ^^ :mellow:
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Ghost Buster

tak sem se konecne dokopal k tomu, ze jsem objednal tu sadu na opravu spojkoveho valecku. Nevim jestli pomohla vymena tesneni nebo vymena kapaliny, kazdopadne svete div se, ono to krasne radi :)). Je fakt ze sem z toho vypumpoval pekny sajrajty, sice v nadobce byla kapalina docela dobra, a v potrubi to bylo neco sedozelenocernyho....pro ste hnus. Tak uvidim, ale zatim vysmatej jak rohlik ^^ :mellow:

Taky mě to čeká, nemáš nějaký tipy, nebo fotky co a jak rozebrat? Docela by mi to bodlo, prosím  :D


Offline Werewolf66

Taky mě to čeká, nemáš nějaký tipy, nebo fotky co a jak rozebrat? Docela by mi to bodlo, prosím  :D

hele nemam, ale je to jednoduchy, v motoru na strane ridice, je hlavni valecek, ten drzi na dvou 12" matkach, je na to potreba dlouhej nastavec na golu, jinak se z toho poseres az ho budes sroubovat, da se to povolit i 13". Pak vlezes do auta k pedalum a na spojkovim pedalu sundas zavlacku a valecek. Odsroubujes trubicku co vede k sekunadranimu valecku a celej ten nesmysl vyndas. Rozebira se to uplne snadno, kdyz odhrnes tu velkou gumu co je ty tycce tak je tam v zarezu stocenej drat, takove perko, to vypacis sroubovakem (bacha na oci ;) ) a mas rozebrano. Bacha na smer toho tesneni aby si ho nedal opacne jako ja :D .Akorat je voser kdyz to skladas pac to perko zpatky moc nejde :)

A odvzdusnovani je taky kouzelny, jako brzdy, ale s tim ze ten co odvzdusnuje, musi ten pomocnej valecek drzet stlacenej.....Vzdycky seslapnout pedal a drzet a druhej drzi valecek zavrenej a povoluje odvzdusnovak...
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

 :angel:Nejlepší popis jaký tady na foru je  :mellow:- přidám pouze polohu kobry u práce na pedálu .  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001