GalantWeb

pneu

Rob · 44 · 12620

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tady maj ted docela dobrý ceny PNEUnet.cz

« Poslední změna: 04.05.2009 - 11:23:34 od robb »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Taky přídám trochu vody do mlýna - letní mám GoodYear Hydragrip, sedí velmi slušně jak na suchu, tak na vodě, ale na zadní nápravě docela dost hučej. Nevím, jestli je to tím, že jsou víc natlakovaný, ale od 80 kmh je to slyšet víc než příjemně. Mám je první sezónu, tak nevím jak se budou chovat letos :)
Nech si zkontrolovat geometrii na zadní nápravě a nafoukej je na správný hodnoty..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline ada4

Dík za tip. Výsledek je tak trochu mrtvý zadní ložisko na jedný straně a lehce začínající na druhý.. hučí to tam jak na sletu čarodějnic :))
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline Pistique

...Na druhou stranu i značková guma může stát za prd, když se nepovede :-) Na služebním mě zklamaly Dunlopy, co se dávaly na škodofky a GoodYeary , který v terénu staly za prd (vůbec nezáleželo jestli to byla šotolina, bahno, nebo jen travnatý povrch) a na silnici jsem si připadal jak když jedu v traktoru.

Nevies nahodou, ktory vzor to bol? Mam v umysle vymenit moje stare zjazdene Micheliny za Dunlop SP 200E. Tak nerad by som bol sklamany. Co si myslite o tychto pneu? No co som cital testy, tak sa mi zdaju celkom fajn... :mellow: :mellow: :mellow:
Mitsubishi Galant 2.4 GDI 99