GalantWeb

Magicar M9000

Offline natassam

  • Quo vadis domine...
  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
    • http://-
Obracím se na majitele tohoto autoalarmu s prosbou o radu. Jde o to, že i přes to, že mám otřesové čidlo na stupni 1 je často zpuštěn alarm, ale nikoho jsem u vozidla neviděl ani kolem nejelo žádné jiné vozidlo. V čem může být problém??? Je sice pohodlné vypnout alarm aniž by člověk vylezl s postele, ale stejně být za noc zbuzen i 5x alarmem to jednoho nijask nepotěší. :ph34r:  :angry:  :confused:  :omg:  
natassam


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
v tom případě bude asi čidlo vadný. Když nastavím nejnižší citlivost, tak do čidla musím celkem praštit aby se aktivovalo


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ti poradim dej to ne min citlivej stupen... me to budi i kdyz zaprsi.... kolikrat sem k tomu uz letel a nic....zrovna dneska prselo... a pip pip pip pip jak hladovy kure.......
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
tak mam jeste jednu radu.... sem si "opatril" lurk .....vnitrni cidlo podle rady chlapka co mi tam ten alarm daval....a napijil mi ho na ten senzor a otresove cidlo co je na skle....a je pokoj od hladovyho kurete........jen nesmim zapomenout (kdyz zabouchnu dvere)....strcit klicek do spinacky a otocit o jen na 1....kdyz zapomenu.....spusti se alarm.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)