GalantWeb

koupím Galant 2.0i bez motoru/s rozbitým motorem

Offline -Henry-

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
  Zdravím,po mém silvestrovském bočním nárazu (ve střízlivosti) jsem přišel o svýho překrásnýho Galanta :undecided:Po nárazu má naprosto skřivenou kastli (ohnul se jak banán) a proto sháním Mitsubishi Galant r.v. 1997-2004 (nejlépe 2001-2004) bez motoru,nebo s rozbitým motorem.Může mít i další vady,hlavně zdravou kastli.
   Pokud někdo víte o nějakém takovém autě,nebo máte tipy,kde se optat,tak prosím napište..Díky.


Offline Drak

Měl bych karoserii, ale kombi. Dali by se použít třeba přední dveře, prahy kdybys nesehla komplet auto.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Hážu to sem, abych kvůli tomu nezakládal vlákno. Když né tobě, tak třeba někomu jinýmu by to mohlo být užitečný.

Aukce


Offline -Henry-

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Díky.Prahy a dveře mi bohužel moc nepomůžou.Takhle to vypadá :-/


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Tak to byla kvalitní rána... Můžeš bejt rád, že dejcháš..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline -Henry-

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Teeda...zajímavější pojmenování jsem ještě neslyšel. :laugh:...,,Kvalitní rána"

To že bych měl bejt rád,že jsem živej mi došlo až druhej den,co sem to viděl.Já z toho auta totiž vylezl s odřeným loktem...


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Nojo, Géčko splnilo svojí funkci, je na čase mrknout po nějakym jinym fáru, tohle ti nikdo nevyklepe... :D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline peterss

o jednom bez SPZ a TP by som vedel ale ma pravostranne riadenie


Offline -Henry-

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Díky,lae já bych potřeboval s papírama a pravostraný řízení...to taky neni nic moc ořechovýho...Asi jsem moc vybíravej. :laugh:...Nejhorší je,že jsem si na něco zvyk a teď mi ostatní auta a a jejich výbava přijde tak trochu pofidérní:-/

Dragon-and-his-Mitsubishi:Nech si ty forky jo? :laugh:...To víš,že koukám po jiným,ale jako stuidentík sháním levnější variantu.Co si budem povídat no.



Offline Pepe

 Konečně LHR  VR4 , ale těch korunek . Tak něco pro Draka i Dragona   :laugh:   :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Konečně LHR  VR4 , ale těch korunek . Tak něco pro Draka i Dragona   :laugh:   :D



Myslím že nás tady slintá mnohem víc..... :'(
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline -Henry-

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Neslintejte a rozbíte někdo u svýho galanta motor,ať ho od vás můžu koupit -_-


Offline Misak

No jako sliiiiiiiiiiiiint. Jen ta cena by mohla byt malinko nizsi.
Henry a kolik za to auto chces dat? vcetne opravy nebo co s tim planujes? Ja jen ze kdyz se divam do inzeratu, at uz v CR nebo mobile.de, tak cena zraloka uz je dneska docela smesna a dost mozna te to vyjde lepe, nez se o neco pokouset s tim starym.
Mimochodem, gratuluju ke znovunarozeni.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline -Henry-

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Teď moc peněz neni...Proto to sháním takhle.Už jsem narazil na inzerát o prodeji Galanta 2001 s rozbitým motorem..cena cca 40...tak to bych si mohl dovolid hned....S jinýma závadama by to bylo na zvážení,aby mě oprava nevyšla až moc draho......Víc peněz bude až v březnu/dubnu....Pak bych už sháněl něco pěknýho,zachovalýho a nic bych tu nesmolil.Tamto prodal celý nebo po kusech.......

Když už tu tak o tom mluvíme..Jak je to s uchycením motoru 2,5l a 2,0i?....Nevím,jestli bych moh shánět i s rozbitým 2,5l...????


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Je to stejný, uchycení komplet.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline -Henry-

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Takže kdybych tam chtěl dát motor 2.0i,tak to půjde?...Neni to taky jinak zpřevodovaný?


Offline Rafik

Ty chceš koupit novou kastli a dát do toho motor ze svojeho auta nebo jak to máš v plánu? Měnění motoru za jiný typ je docela peklo. Já chtěl měnit svůj 4válec 1,8 za 6válec 2,0 a potom co by se všechno muselo upravovat mě to rychle přešlo. Podle mě je lepší si koupit stejného žraloka se stejným motorem a budeš mít spoustu náhradních dílů...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ty chceš koupit novou kastli a dát do toho motor ze svojeho auta nebo jak to máš v plánu? Měnění motoru za jiný typ je docela peklo. Já chtěl měnit svůj 4válec 1,8 za 6válec 2,0 a potom co by se všechno muselo upravovat mě to rychle přešlo. Podle mě je lepší si koupit stejného žraloka se stejným motorem a budeš mít spoustu náhradních dílů...
U toho 2.5v6 je jen jiná kabeláž a převodovka, jinak všechno sedí bolt on.. Do žraloků dávají i motory z evolutionů 6-9. Bez úprav.
U výměnz 1.8 za 2.0v6 bych taky neviděl moc problémů. Jiná kabeláž, ecu, motor, převodovka, poloosy, budíky v kabině a jako třešničku na dortu digi klimu... :kiss:
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

no když se na to koukneš, je toho celkem dost a pokud si to někdo nedělá sám, tak je to docela ranec peněz a to bych pořádně zvážil... Do žraloků motor z Evolution jo? :evil: To jwsem nevěděl..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed