GalantWeb

K: Levé zadní světlo galant

Offline adys

sháním levé zadní světlo protože mě nějaký kokot strouhl na parkovišti...
je to na galanta 2003 takže ten novější typ... možná kdyby byly obě ty starší, tak by se to asi dalo prohodit, ale to nevím jestli by sedělo..

Díky za nabídky  :mellow:


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Mam 1 lave zadne , ale to staršie.... ak by niečo.  :undecided:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline adys

Dík za info, jediné co jsem zatím sehnal, tak jsou obě starší, ta úplně první verze, tak je tam hodím, ať je mám obě stejné a jestli se podaří sehnat to levé co mám já, tak to zas prohodím, protože co si budem povídat jsou hezčí :-D  :mellow:


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Dík za info, jediné co jsem zatím sehnal, tak jsou obě starší, ta úplně první verze, tak je tam hodím, ať je mám obě stejné a jestli se podaří sehnat to levé co mám já, tak to zas prohodím, protože co si budem povídat jsou hezčí :-D  :mellow:
Aj ja som ich jedneho času zhanal , ale problem ...tak som spokojný s tým čo mám . :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline adys

Njn asi na tom budu stejně :-D Nové origo co by bylo stojí kolem 5tis a to se mi nechce dávat... Největší problém je prostě to, že lidi jsou ku*vy a když ti to líznou na parkovišti, tak jediné co udělají, že se podívají kolem jestli to nikdo neviděl a rychle pryč...


Offline ada4

Sice se mi to taky nelíbí, ale vůbec se jim na jednu stranu nedivím. Kámošovi se jednou podařilo vozíkem škrábnout novou fóbii, co mu stála před garáží. Byla to jen protlačenina uprostřed dveří, dokonce bez škrábnutí do laku, takže to stačilo jen proklepnou z druhé strany a bylo by hotovo. Jakožto správný skautík tam na sebe nechal kontakt a za dva týdny začal řešit, jak to udělat, aby nepřišel o maximální bonusy na povinným ručení, protože oprava stála 20.000,-, jelikož v autorizovaném servisu měnili celý dveře....
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline adys

Njn někdy je to těžko... Když někdo někde postaví auto jak hňup, tak ať se pak nediví, že je nabořené... Když stojíš na parkovišti, kde by se dal jet slalom a místa habaděj, tak je to na pováženou proč takový člověk má pak vůbec papíry :-D To někdy stačí chvíli sledovat, jak 50% lidí má strach zařadit R a použít zpětné zrcátka :-D