GalantWeb

prodám kulaťáka spíš na nd + papíry

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
Zdarte, prodám kulaťáka (viz garáž) je to 1.8 85 kw 16V najeto 235xxx, stk do 1/14
v současnosti spíš nepojízdný (ale v nouzi se sním dá odjet), jinak el okna+zrcátka+šíbr dvoupolohový
edit: včera jsem dal spz do depozitu ale vzhledem k stk není problém je vyzvednout s tím že tam musí být zřízená pojistka, bohužel sem myslel že moje pojistka se jen pozastaví ale pojišťovna ji ruší a až se bude spz vyzvedávat se musí založit pojistka nová.... takže to je jediné....


začnu spíš problémama:
-bez startéru (ten sem potřeboval do druhého auta)
-prasklé obložení na zadní pakně -> brzdí jenom předek
-nově zjištěná závada je že asi teče chladič
-hučí už rok ložisko  tuším levý předek
-koroze podlahy a celkově kastle (hlavně  blatníky v rohu u nárazníku a pravý práh přeplátovaný)


klady:
-motor má dobrý tah, nežere olej nic mu není, ale mělo by se udělat těsnění pod hlavou (v rohu je těsnění KO a olej lehce utíká ven)
-převodovka bezproblémová
-celkově motoricky dobrý
-měněno pravé spodní zadní rameno (na pravé straně se ale začíná objevovat nějaký tlumený zvuk takže do roka asi bude chtít taky vyměnit) jinak zbylé ramena měněny cca 3 roky zpět
-dobrý měněný výfuk střed+konec, měněna lambda cc 3 roky zpět
-dělané rozvody cca 3 roky zpět
-měnny tlumiče taky asi 3-4 roky zpět
-zachovalý interiér
-pohledově se jakéž takéž se dá na auto koukat

doma sme to spočetly na zprovoznění je potřeba cca 5000kč (brzdy,startér,chladič) na ložisko se dá ještě dlouho jezdit ikdyž dost hučí a těsnění na motoru taky není třeba dělat hned

auto sloužilo dobře ale potom co sem si dovezl druhé mi stojí na zahradě (asi 3 týdny), předevčírem sme to roztlačily a objel sem sním kolečko kolem baráku a nabral benzín --> z čehož plyne že auto jede i tak ale holt na něj nemám....

takže nevím co s autem, papíry bych si nejraději nechal ale pokud by to někdo vzal celé tak bych rád dostal cca 6000 (prostě jen něco  za stk která mě dost stála :D a ekodaň a s papírama)

jinak nevím, napište vaše názory, popř díly a ceny......

Jsem z Otrokovic (zlínsko) takže upřednostňuji osobní odběr :)
« Poslední změna: 30.08.2012 - 14:45:00 od trucker »
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....