GalantWeb

Kdo z nás co děláme .... HOBBY a PROFESE...

Offline droud

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 49
toš mám nějakéch 24 járú puvodně vyučenej elektrikář pak sem chvilku dělal zabezpečovačky a na jaře to bude 5 let co přezouvám kamiony na pozici p..a na všechno jinak záliby zbraně,motorka,hobby autoslalom,vrtání se ve všem o má motor údržba pleček dobrých kamarádů
« Poslední změna: 19.02.2011 - 14:10:52 od droud »


Offline Ghost Buster

Tak já strojař - 26 let - loni Ing. - makám v dodavatelské firmě pro automobilový průmysl (bezpečnostní části karoserií - sloupky, výztuhy, prostě všechno co Vám pomůže při bouračce.  Hobby: Pivo, auta, učím se svářet, kolo. Na koníčky ale moc času po práci nezbývá. Galant teď momentálně taky odstaven. Liberecká naplavenina z východních čech - Nemojov u Dvora Králové n. L.
« Poslední změna: 19.02.2011 - 13:41:26 od Ghost Buster »


Offline m4rt4s

Teda panove, tady nekdo chce nekoho balit na webovy stranky? Mate je balit na Galanty ;) A pokud mozno pri tom byt radne galantni

Mno jo, jenomže když jezdím Galim po meště, tak spíš se na mě kouká každej druhej čtyřicátník, a říká si, jaký je to krásný rodinný auto... :laugh:  Mladý děvče (19-25) si řekne, co je to za blázna, že ve 23 letech má velký a "pomalý" kombík.

Jóó zlaté doby Colta GTi, to byl kočkolap....
« Poslední změna: 19.02.2011 - 14:41:55 od m4rt4s »
2.0 Wagon Sportedition


Offline Misak

Mno jo, jenomže když jezdím Galim po meště, tak spíš se na mě kouká každej druhej čtyřicátník, a říká si, jaký je to krásný rodinný auto... :laugh:  Mladý děvče (19-25) si řekne, co je to za blázna, že ve 23 letech má velký a "pomalý" kombík.

Jóó zlaté doby Colta GTi, to byl kočkolap....

Luzkova uprava. Takovy moznosti v rychlym kabriu nenajde.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline LivArt

takže mně je málo (radši ani nebudu říkat), studuju telekomunikace, zájmy mám kromě aut a motorek i výpočetní techniku a bastlení... Jsem z Litomyšle.


Offline Sub-Zero

Zdar. Já rozšířím řady elektrikářů! Jsem z dědiny u Znojma, a už 12 let pracuju v různých oborech, více či méně, související s elektro či elekronikou. Od montáží elektro, přes opravy různých elektronických mašinek až po technika v regionálních tv.
Hlavní zájmy: Rodina ( zatím ještě přítelkyně a 2 letý syn ) a Galant (tedy 2 galanty  ).
Galant r.v.96  2.0l GLSi stříbrný
Galant r.v. 98 2.5l V6 Sport edition


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Zdar. Já rozšířím řady elektrikářů! Jsem z dědiny u Znojma, a už 12 let pracuju v různých oborech, více či méně, související s elektro či elekronikou. Od montáží elektro, přes opravy různých elektronických mašinek až po technika v regionálních tv.
Hlavní zájmy: Rodina ( zatím ještě přítelkyně a 2 letý syn ) a Galant (tedy 2 galanty  ).
Aha znojmák  ^_^ zkama si?
Radouš


Offline Sub-Zero

Z vyhlášeného nehodového úseku na Znojemsku. Lechovice . Nelze minout při cestě Brno - Znojmo. Jediná dědina skrz kterou se jede, a to dokonce dvakrát! Nechápu, kterého blbce napadlo dát do prostředka dědiny Začátek a konec obce!!! :roll:
Galant r.v.96  2.0l GLSi stříbrný
Galant r.v. 98 2.5l V6 Sport edition


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Sub-Zero

Je to to esíčko uprostřed dědiny, asi 400 metrů.
Galant r.v.96  2.0l GLSi stříbrný
Galant r.v. 98 2.5l V6 Sport edition


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Máš na mysli ty malý serpentiny kde není žádnej barák? Tam by bylo vhodnější upravit rychlostní limit na 60 maximálně 70.
Jinak je to tam proto že lidi co to tam neznaj, se za první částí obce tak jako tak rozjedou na 90 a druhou projíždějící část lechovic nemusely pokládat za obec (místo kde je začátek i konec zastavěné oblasti označen dopravní značkou IS 12a nebo IS 12b) a klidně by si tedy beztrestně a nevědomky pokračovaly rychlostí 90km/h
Radouš


Offline Sub-Zero

Víš kolikrát jsem už vysvětloval někomu cizímu, že za značkou konec obce Lechovice jsou ještě jedny Lechovice!  :D :evil:
Galant r.v.96  2.0l GLSi stříbrný
Galant r.v. 98 2.5l V6 Sport edition


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Neděláte někdo kolem Prahy východ podlahy dřevo...? ... kamaradka by měla kšeftík....(už hotovo....)
« Poslední změna: 02.03.2011 - 16:21:03 od kenry »
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Misak

Napadlo me, mam tu 7x luxfery, cisty, ciry, bily okraj, jako novy (nikdy nebyly zabetonovany nebo jinak pouzity). Nevim co s tim, vyuziti pro ne nemam, takze je asi ceka nejaka forma likvidace.
Pokud by byl zajem, rad prenecham.

Kdybys jich měl víc cca 20kousků.... tak bych je vzal ale kdž jich víc nemáš tak to si mužeš tak akorát strčit do
pytle a někomu darovat.....( no nemoch sem si pomoct ) sorry.... :-D :-D....
Ale sháním nějakej strší ponk klidně i se svěrákem....ale zase žádnej šrot....neválí se Ti tam něco...
Nebo mříž na okno ... cca: 100cm na 200cm...
« Poslední změna: 02.03.2011 - 16:26:01 od kenry »
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland

 to sem snad ani netahej....té pasé....

Neéééé   to neníííí  pasééééé  ...

Stále jsem tu,,   a budu !!


Pokud ovšem neusnu......    :kiss:
Dobso...


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Už je mám..... ](-:

Zneužiju tohodle vlákna že se sem sype všechno...
Zháním venkovní dveře... ale pozor jen metrový užší nechcu....
Leve prave oprýskané té jedno,kolem Pha východ abych pro ně nejel do Brna.

 mě tak naúpadá že by se tahle stránka dala zneužít jako inzerce...ale to by nás asi už Yoda vyfakoval.... :angel:
« Poslední změna: 12.07.2011 - 23:33:30 od kenry »
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no, vzhledem k tomu že micu resp galant je u mě numero uno tak sem taky o sobě něco písnu....

za dva dny je mi 21 let, jsem z Otrokovic (Zlín) a doma touhle dobou už máme třetího galanta za poslední 4 roky :) (zde je můj profila a auta na http://www.mitsubishiclub.cz/member_detail.php?id=2968) a pokud chcete vědět jak vapadám já,tak, aspoň myslím, že úplně normálně, jinak jděte na lidé.cz a najděte si uživatele ,,truckercech"

mám loni vystudovanou spš stavební (mimochodem po éře AjŤáků a electricmanů konečně nějaký ,,stavař" :D) 3 měsíce jsem pak dělal prodavače v baumaxu ve stavebninách no a pak až doposud pracuji u fasádní firmy která se zabývá profi fasádami-odvětrávané, nějaké fotky na stránkách http://www.matus-fasady.cz/reference/ssc-bratislava.php na této stavbě jsem byl cca do března pak jsem lítal v košicích, teď jsem zase v bratislavě a za 10 dní jedu na štrbské pleso.... samozřejmě pracovně....

mé záliby: pc, 3D, šachy, auta, papírové modelářství   i ostatní (auta), galant, no a konečně bych pomalu rád začal jezdit nějaké amatérské rally závody no :) a v neposlední řadě se mi líbý trucky zejména americké a jednou bych se rád živil šoférováním ,,ameriky" a najlépe na ,,ledové cestě" čili na severu ameriky a jezdit po zamrzlém oceánu :)

.... na jakékoliv vaše další dotazy rád odpovím
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Ghost Buster

Truckere, já bych taky docela rád začal něco jezdit. Nevíte někdo co se stalo s Triola Cupem? Chtěl jsem jednou zkusit jet Záskalí  :'(


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
no, vzhledem k tomu že micu resp galant je u mě numero uno tak sem taky o sobě něco písnu....

za dva dny je mi 21 let, jsem z Otrokovic (Zlín) a doma touhle dobou už máme třetího galanta za poslední 4 roky :) (zde je můj profila a auta na http://www.mitsubishiclub.cz/member_detail.php?id=2968) a pokud chcete vědět jak vapadám já,tak, aspoň myslím, že úplně normálně, jinak jděte na lidé.cz a najděte si uživatele ,,truckercech"

mám loni vystudovanou spš stavební (mimochodem po éře AjŤáků a electricmanů konečně nějaký ,,stavař" :D) 3 měsíce jsem pak dělal prodavače v baumaxu ve stavebninách no a pak až doposud pracuji u fasádní firmy která se zabývá profi fasádami-odvětrávané, nějaké fotky na stránkách http://www.matus-fasady.cz/reference/ssc-bratislava.php na této stavbě jsem byl cca do března pak jsem lítal v košicích, teď jsem zase v bratislavě a za 10 dní jedu na štrbské pleso.... samozřejmě pracovně....

mé záliby: pc, 3D, šachy, auta, papírové modelářství   i ostatní (auta), galant, no a konečně bych pomalu rád začal jezdit nějaké amatérské rally závody no :) a v neposlední řadě se mi líbý trucky zejména americké a jednou bych se rád živil šoférováním ,,ameriky" a najlépe na ,,ledové cestě" čili na severu ameriky a jezdit po zamrzlém oceánu :)

.... na jakékoliv vaše další dotazy rád odpovím



nauč se dobře AJ a našetři si aspon 200000 a pak už ti chybý jen to aby Tě vybrali....není to nedostižnej sen...jak si někdo myslí ( že bys koukal moc na tv....
Lepší je mít sen než sedět doma u tv....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no joooo asi zůstanu u snu protože tolik prachů asi nebudu mít  ^_^ ale jako stačilo  by mi jezdit normálně po těch jejich dálnicích......prostě hlavně se mi líbý us trucky s eu je to nesrovnatelné  -_-

ghost buster: no nevímsice odkud si ale koncem července se jede autoslalom ve vyškově...sice slalom ale i tak bych byl rád že si můžu ,,zazávodit"
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....